Skocz do zawartości

zmiana mieszkania


dzikuska

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zmiana mieszkania(chce sie przeprowadzic do kolezanki)Dzis w nocy snilo mi sie, ze bylam u niej w mieszkaniu ogladac.Byly meble ale jakies stare.Okazalo sie ze siany zamiast miec tapety byly obklejone czarnobialymi gazetami.Powiedzialam nie szkodzi bo sie wymaluje, ale jak zaczelam zdzierac gazety okazalo sie ze w tym pokoju na scianach sa polozone bialae plytki.Ja stwiedzialm ze nic sie chyba z tym nie da zrobic.Na poczatku wydawalo sie ze pokoj jest maly pozniej jak zaczela kolezanka ukaladac meble okazalo sie ze pokoj jest duzy.Meble pozostawaly dalej stare.Teraz nie wiem co mam zrobic czy mam sie przeprowadzac? poniewaz wczoraj wieczorem rozmawialysmy z kolezanka na ten temat a przysnil mi sie ten sen ktory wydaje mi sie ze raczej te zmiany na dobre nie wyjda .bardzo bym prosila o interpretacje mojego snu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikusko, sen nie mówi o tym czy zmiany wyjdą Ci na dobre czy złe, on ukazuje jedynie Twoje obawy, że w praktyce to wszystko może wyglądać inaczej niż Ci się wydaje, niż to sobie wyobrażasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to właśnie przejawia się w Twoim śnie,a nie podpowiedzi nie-wiadomo-skąd odnośnie tego co powinnaś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...