Skocz do zawartości

proszę o interpretacje snu o dziecku i wiedzmach rzucających uroki


senna90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Bardzo zastanowił mnie dzisiejszy sen.

Zaczął się od tego ze znalazłam sie w pomieszczeniu oświetlonym na czerwono gdzie była wanna a w niej dziecko. Czarownica odprawiała w tej wannie czary nad ludzmi. Ja wiedząc ze coś złego czeka to dziecko wyciągnełam go z wody. (Była to dziewczynka o długich jasnych włoskach spiętych w dwa kucyki, w wieku szkolnym być może ok 11, 12 lat) i uciekłam z nią do domu. bedąc juz przy bramie dopadła mnie czarownica a później doszło do niej jeszcze kilka. Miedzy nami powstała jakaś niejasna sytulacja.. juz nie pamietam o co chodziło (zapewne o to że uprowadziłam jej dziecko) ale pamietam dobrze że uciekłam z dziewczynką do domu a zamykając drzwi do garażu widziałam jak czarownice z nienawiścią ciskają w naszą stronę zaklecia, ktore jednak nic nam nie robią co jeszcze bardziej rozzłaszcza wiedźmy. I na tym rola wiedźm w snie sie skończyła. Pokochałam tą dziewczynkę (z wzajemnościa) i uważałam za własną córke, bawiłam się z nią a ona cały uśmiechała się i przytulała do mnie wiedziałąm ze mniędzy nami jest bardzo silna więź. Pamietam jeszcze że dom tych czarownic znajdował sie na przeciwko mojego (dom moich sąsiadów z ktorymi nie utrzymuje kontaktów) Późnej śniło mi sie że jestem w pracy (pracuje w kwiaciarni połączonej z solarium) a na solarium przyszedł syn sąsiadów (jest w moim wieku) nic wiecej nie pamietam.

 

Bardzo proszę o inerpretacje tego dziwnego snu. Dodam jeszcze że ostatnio często powtarzają sie sny kiedy jestem na ulicy przed bramą mojego domu i uciekam do niego przed jakimś niebezpieczeństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam że czarownica może symbolizować matkę...

Czy to mogło by mieć coś wspólnego z moją matką ktora porzuciła mnie bardzo dawno temu..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senna90,

Może to mieć związek, ale nie w takim sensie że czarownica symbolizuje tutaj ściśle Twoją matkę. Wiedźma rzucająca uroki odzwiercielda tutaj wpływ pod jakim byłaś - a z pod którego właśnie udało Ci się wyrwać!

Ta dziewczynka w wannie to Ty - potrzebująca oczyszczenia (stąd wanna). Moment w którym tę dziewczynkę ratujesz dorosła Ty jest symbolicznym momentem pojednania z przeszłością - zaszła w Tobie przemiana, dwa aspekty Twojej osobowiści - mała, skrzywdzona dziewczynka i dorosła, zdecydowana kobieta połączyły sie w jedność :)

To bardzo piękny sen mówiący o zmianach zachodzących w Twoim wnętrzu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście masz racje, ostatnio otwarły mi sie oczy na wiele rzeczy i całkiem inaczej zaczęłam postrzegać życie ;) dziekuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...