Jump to content

proszę o interpretację serii 3 snów


krysiakasia

Recommended Posts

Witam

Miałam trzy sny i mślę, że ze sobą powiązane. W pierwszym śniło mi się, że jestem goła pod kołdrą, przychodzi jakiś facet(podabał mi się) i chce się też położyć aby sie przespać. Mnie jest bardzo wstyd bo jestem naga, ale wpuszczam go bo może nie zauważy lub zrozumie - koniec snu.

Po kilku dniach przyśnił mi się następny sen. Jestem w domu koleżanki z pracy. W pewnym momencie znajduje się przed jej drzwiami wejściowymiz tyłu domu goła. Jest ciemno z pomieszczeń gospodarczych wychodzi jej matka, jest mi wstyd,że jestem goła, nie mam się czym zasłonić, nie wiem czy mnie widzi. Na pewno zauwazyła, że ktoś jest i pyta się kto tam. Ja postanawiam się ukryć w krzakach ona idzie w tym kierunku. Nage znajduję sie w srodku domu, jest piękny, duży taras z balustradą ładną (już ubrana), jest kilka osób. Jeden z mężczyzn (brat o d męża koleżanki) jest wyraźnie mną zainteresowany lecz nie robi żadnych propozycji a ja na to czekam. Przychodzi matka od koleżanki i daje do zrozumienia, że powinnam już iść bo czekają na innych gości. Ja sie tłumaczę, że gdy tylko zjem obiad zaraz idę. Zaczyna przybywać gości witają się podając rękę trochę zdziwieni moją obecnością. zaczynam czuć się nieswojo jak intruz. Schodek lub dwa w dół jest taki kącik z okrągłym stolikiem gzie siadam aby zjeść obiad i myślą, że wszyscy się nie zmieszczą, muszę się przesunąć aby zrobić więcej miejsca, musimy szybko zjeść aby zrobić innym miejsce. Podano biały chleb i surową cebulę na talerzu. Czekając na główne danie zaczynam rozdzielać ten chleb i cebule ale nie mam jej gzie dawać więc na brzeg talerza kładę porcje i dziwię się po co to robię i dlaczego podali surową cebulę. Koniec snu.

Po kilku dniach trzeci sen. Jestem w małym domku u koleżanki. Ten domek był jakby nie wykończony. Ściany bladożółte. Mało mebli, widze rozścielone tylko łóżko. Znajoma mówi, że bedzie musiała sie wyprowadzić bo ten domek jest nie wykończony i zimno nie grzją i wogóle jest nie zadowolona, wychodzi a ja się zastanawiam co jest grane. Mnie sie tu podoba i myślę, że coś można poradzić na te problemy. Podchodze do kaloryfera i odkręcam zawór kaloryfer staje się coraz cieplejszy i zaczynam sie zastanawiać o co chodzi. Czy ktoś pali w centralnym? To kto jeżeli znajoma narzeka, że zimno a wystarczyło odkręcić. Nie wiem czy mam jej powiedzieć, że kaloryfer już grzeje jestem zakłopotana. Koniec snu.

Te sny były bardzo realistyczne. Nie umiem ich po symbolach zinterpretować, więc proszę o pomoc.:usmiech_na:

Edited by krysiakasia
zmiana tematu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...