Jump to content

Pożar, palące się drzewa


Fragile_Dream
 Share

Recommended Posts

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu...

Siedziałam w jakimś domu z moja babcią. Dom był otoczony drzewami bez liści. W drzewa zaczęły uderzać pioruny, zaczeły sie palic. Bardzo się bałam, że że dom sie spali i nie będe miała jak uciec, ale nic takiego sie nie stalo, dom był bezp[iecznym miejscem, nie imały sie go te płomienie.

Z góry dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

hmmm,tak więc myśle ze szykują ci sie jakies kłopoty w miłosci albo pracy,duże straty,...jednak twój dom i babcia we snie...,myśle ze babcia będzie ci w tym czasie bliska i pomoze ci w tych trudnych chwilach

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam. Jestem po raz pierwszy na forum i nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam posta.. Jeśli w złym to z góry przepraszam :) Śniło mi się dziś, że stoję z mężem na ulicy i obserwujemy bezgłośną burzę która ogarnęła całe miasto. Rozglądam się z zaciekawieniem i patrzę na piękne fioletowo-różowe błyskawice. Przed nami stoi w oddali Pałac Kultury i Nauki (jestem ze Szczecina). Widzę jak pioruny w niego uderzają i odkrywam że to iskry. Nagle góra Pałacu Kultury staje w płomieniach, a my z mężem szybko odbiegamy w stronę domu. Dziwię się potem co w naszym mieście robi Pałac Kultury i nauki. Potem jeszcze pamiętam że w mieście jest zamęt, spotykamy jakąś dziewczynę której proponujemy nocleg.. sen się urywa.. proszę o pomoc w interpretacji..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...