Jump to content

Obrona przed pechem sprowadzonym przez zadrość


Cyklamenka

Recommended Posts

Staram się myśleć pozytywnie, dzięki temu szło mi w życiu całkiem dobrze (przez jakiś czas). Od jakiegoś czasu wszystko czego się tknę nie udaje mi się i to bez przyczyny (kilka pechowych sytuacji nawet w ciągu jednego - dwoch dni). Myślę pozytywnie tak jak wcześniej, ale... nic nie wychodzi. Doszłam do wniosku, że to za sprawą zazdrości, nie wiem jednak na sto procent o kogo chodzi bo jakis czas temu w mojej rodzinie odswiezono dawne znajomosci. Czuję coś na kształt 'złego oka" ale jak się przed tym bronić jeśli ja np nie spotykam osobiście tych osob? Czerwona wstążka chyba nie wystarczy, bo są to ataki przez myśl, może nawet nieświadome, bo prawdopodobnie są to osoby powierzchownie życzliwe. Jest jakaś szansa że np nie kontaktując sie z tymi osobami stanie sie tak, że juz więcej nie będzie negatywnych przypadkow w moim życiu?

Link to comment
Share on other sites

:icon_curve::jablko:Powitać.Obrona przed pechem jest szalenie trudna.Teraz dopiero dzięki WAM prubuję z tym walczyć,jak mi to wyjdzie nie wiem.Pech z zazdrości potrafi wszystko,ja doświadczyłam już bardzo wiele i to są żeczy niewyobrażalne.Ja mam konkretnie szalenie zazdrosną teściową, potrafi swoimi przekleństwami [chyba wierze w to] nasłać myszy, to malozrobić coś takiego że dziwne rzeczy dzieją się ze zwierzętami [chorują nawet padają] bo jak ona to mówi po co ci to.

Wyczytałam że takie rzeczy potrafi siódma córka ona właśnie nią jest.Narazie półroku się nie odzywamy a mieszkamy na jednym podwórku Bywało że potrafiła przyjść w nocy o 2, 3 czy 4 obudziła nas i nie wiedziała po co przyszła.proszę pomurzcie mi i mojej rodzinie,dzieci mam dorosłe a czasem zachowanie mamy wszyscy jak w hipnozie.Pomóżcie Dziękuję z góry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...