Skocz do zawartości

Magiczne istoty


Flamel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące magicznych istot. Jakie magiczne istoty znacie? Jakie według was istnieją (przesiewając bajki i nie tylko)? Czy istnieją magiczne istoty z krwi i kości? Chodzi mi o takie których można dotknąć. I najważniejsze - jak znaleźć takie magiczne istoty? Czy oprócz duchów i istot, których się przywołuje można znaleźć je gdzieś? A jeśli już przywoływać, to jakie mogę przywołać? Tylko chodzi mi o istoty dobre, albo nie groźne, bez żadnych demonów ani tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby ciebie nagle zaczepił jakiś arab/murzyn/sąsiad, i się chciał dowiedzieć o twoim życiu, tak byś mu wszystko powiedziała,

chciałabyś się spotkać ?

 

troche szacunku dla naszych sąsiadów, trochę szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Mam pytanie dotyczące magicznych istot. Jakie magiczne istoty znacie? Jakie według was istnieją (przesiewając bajki i nie tylko)? Czy istnieją magiczne istoty z krwi i kości? Chodzi mi o takie których można dotknąć. I najważniejsze - jak znaleźć takie magiczne istoty? Czy oprócz duchów i istot, których się przywołuje można znaleźć je gdzieś? A jeśli już przywoływać, to jakie mogę przywołać? Tylko chodzi mi o istoty dobre, albo nie groźne, bez żadnych demonów ani tego typu rzeczy.

 

Magicznych istot jest sporo. Pytanie tylko po co chcesz sie z nimi kontaktować?

One zresztą unikaja kontaktu z ludźmi i nie łatwo je spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedziała.

 

Jestem mężczyzną do cholery, wybacz ale to już drugi raz ktoś myśli, że jestem dziewczyną i nie znasz go? Nicolas Flamel ? Wikipedia, wolna encyklopedia

 

A o co ci w ogóle chodzi sosnowiczanin, bo nie rozumiem nic z tego co napisałeś.

 

Magicznych istot jest sporo. Pytanie tylko po co chcesz sie z nimi kontaktować?

One zresztą unikaja kontaktu z ludźmi i nie łatwo je spotkać.

 

Między innymi dla tego, że chce spotkać jakąś myślącą istotę, która nie jest człowiekiem ani zwierzęciem, lub coś na wzór jednego i drugiego, ale ma magiczne moce. Myślę też, że to bardzo ciekawe spotkać i porozmawiać z kimś innym niż z człowiekiem. Chcę również sobie coś udowodnić.

Więc może powiesz mi jak spotkać się z taką magiczną istotą? I jakie magiczne istoty znasz? Bardzo mi na tym zależy.

 

A tak poza tym, czy twoim zdaniem istnieją wampiry i wilkołaki?

Edytowane przez Flamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, sory za płeć

 

Więc może powiesz mi jak spotkać się z taką magiczną istotą? I jakie magiczne istoty znasz? Bardzo mi na tym zależy.

 

bierz uwagę że jeśli takiej obcej istocie będzie zależało na kontakcie z tobą,

to się skontaktuje. i nie musi jej zależeć, daj jej prawo do tego.

 

wzajemny szacunek do podstawa w tych kontaktach.

 

Jeśli chcesz je zobaczyć, to potrzebujesz umiejętności wyjścia z ciała plus bardzo dobrego widzenia aur.

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Flamel wiemy kim byłeś kiedyś :chytry: ale faktycznie niektórym warto poszerzyc wiedzę.

 

A całkiem poważnie, co do istot magicznych. Większość z tych o których sie czyta w baśniach i legendach nie jest tylo baśnią i legendą. Spotkać je jednak dosć trudno, bo nie przepadają za kontaktem z ludźmi. A poza tym większość z nich należy do sfery astralnej czy też mentalnej i jeśli nie umiesz tam wejsć lub widizeć tego świata nie zobaczysz tych istot.

 

Wampiry... energetyczne tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może powiesz mi jakie znasz magiczne istoty i z którymi najłatwiej się skontaktować?

 

 

 

 

 

bierz uwagę że jeśli takiej obcej istocie będzie zależało na kontakcie z tobą,

to się skontaktuje. i nie musi jej zależeć, daj jej prawo do tego.

 

wzajemny szacunek do podstawa w tych kontaktach.

 

Jeśli chcesz je zobaczyć, to potrzebujesz umiejętności wyjścia z ciała plus bardzo dobrego widzenia aur.

 

Ale jak jej dać takie prawo i skąd mam wiedzieć komu mam dać takie prawo, kiedy i jak?

 

Flamel wiemy kim byłeś kiedyś :chytry: ale faktycznie niektórym warto poszerzyc wiedzę.

 

 

Przepraszam, ale nie wiem o co ci chodzi. Kim byłem kiedyś i komu warto poszerzyć wiedzę?

Czasami piszecie dziwne rzeczy i w ogóle nie rozumiem co chcecie przez to powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee,tak,tak flamel,tu mozesz rowniez spotkac magiczne istoty hee!ale najlepsze rozwiazania leza na regalach,udaj sie w daleka podroz w kraine fantazji przy dobrej ksiazce."""the never ending story...."""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee,tak,tak flamel,tu mozesz rowniez spotkac magiczne istoty hee!ale najlepsze rozwiazania leza na regalach,udaj sie w daleka podroz w kraine fantazji przy dobrej ksiazce."""the never ending story...."""

 

Nie rozumiem dla czego ze mnie kpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak nie ma katalogu, ale może znacie jakieś chociaż powiedzcie mi o jednej.

 

A wampiry i wilkołaki? Tylko nie chodzi mi tu o wampiry energetyczne.

Edytowane przez Flamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Likantropia jako choroba umysłu,wpływająca na pewne aspekty fizyczne tak.Wamiry emocjonalne i energetyczne.Mamy też Wampiry Sang,ludzi których podnieca picie krwi,formują małe sekty itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dla czego ze mnie kpisz.
nie zupelnie jest tak jak piszesz,ale widze ze nie tylko moj post zle "odebrales" .jednak nie dziwie sie choc dziwi mnie bardzo za co ten pan na dole dziekuje??---bez komentarza--.flamel,gdybys przeczytal uwaznie zrozumialbys ze staralem sie ci przedstawic najlepsze zrodlo poznania magicznych istot,mianowicie poprzez ksiazki fantastyczne.mozesz sie jednak trudzic i robic sobie nadzieje ze kiedys w innych okolicznosciach spotkasz taka istote ,ale to juz jest twoja sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek - to nie jest tak, że źle odebrałem posty innych tylko chodzi mi o to, że oni coś piszą i nie rozumiem o co im chodzi. np. sosnowiczanin wyskoczył mi z jakimiś arabami, murzynami itd. z początku wydawało mi się, że pomylił tematy. Potem powiedział mi, że jeśli jakiejś istocie magicznej będzie zależeć, by się ze mną skontaktowała, to to zrobi, tyle że muszę jej pozwolić, tylko że to mi zależy, by się spotkać z taką magiczną istotą i chcę by ona mi na to jakoś pozwoliła, a gdy zadałem mu pytanie jak, komu i kiedy nie odpowiedział mi.

Chcę się spotkać z taką magiczną istotą, by nigdy nie zwątpić w magie, właśnie to chciałem sobie udowodnić, gdy jaga_Wiedzma spytała mnie po co chcę się z nimi spotkać. Gdy napisałem jej odpowiedź, napisała mi że wiecie kim jestem i że nie którym warto poszerzyć wiedzę, przyznam szczerzę, że nie mam pojęcia o co chodziło, gdy zapytałem o co chodzi podobnie jak sosnowiczanin nie odpowiedziała mi.

Kolejnym postem, był post iwanova, napisał w nim o jakijś chorych psychicznie LUDZI, a mi chodzi o takie wampiry, które są nimi bo należą do takiej RASY, albo gatunku.

Potem napisałeś ty - Irek, ja twój post zrozumiałem tak: "Weś ić se lepiej poczytaj Harrego Pottera, bo głupi jesteś, że myślisz że coś możesz spotkać".

A co twojej rady o książkach fantasy. W nich nie dowiem nic o magicznych istotach ponieważ są one jedynie wytworem wyobraźni twórców, a mi chodzi o prawdziwe istoty magiczne, które żyją w naszym świecie.

Więc teraz wpadłem na pomysł: Może znacie jakieś książki o magicznych istotach, ale nie chodzi mi formę powieści, tylko o normalną typową książkę o magii, bez "magii", chyba że ewentualnie znacie jakąś powieść o której autor twierdzi, że jest opowieścią prawdziwą (nie musi to być koniecznie książkach przepełniona nie wiadomo jakimi cudami, jak to bywa w książkach fantasy)

 

Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym postem, był post iwanova, napisał w nim o jakijś chorych psychicznie LUDZI, a mi chodzi o takie wampiry, które są nimi bo należą do takiej RASY

 

Ale również napisał wcześniej o wampirach energetycznych. Do owej RASY nie należą tylko niektórzy ludzie, bo są astralne złośliwce czekające na naszą energię, co też już zostało napisane... chyba najbardziej znanym przykładem będą sukuby i inkuby. Nie musisz daleko szukać aby znaleźć wampira... A jeśli masz na myśli futerkowego stworka z kłami, to nie mam nic do napisania w tym temacie, oprócz wymownego śmiechu :lol:....

Edytowane przez Regis_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Jedna poprawka Seid... Ty jesteś magiczną istotą :lol:

 

Poza tym Flamel... Krasnoludy - te prawdziwe, nie książkowe, najlepiej opisał Tolkien. Więc te dwie - trzy stopy wysokości wykluczały siedzenie krasnoluda za piecem.

Uważaj też na elfy, bo wbrew temu co pokazuja bajki, nie są to śliczne małe ludziki ze skrzydełkami. Do tego dzielą się na mroczne i mniej mroczne więc nie radzę przywoływać.

Smoki zaś nie łatwo zmieścić w stndardowych mieszkaniach blokowiskowych.

 

Dlatego najpierw poznaj mity, legendy i baśnie. Potem zajmij sie magią, przyjmujac na wiarę 99% jej istoty. A kiedy to juz będziesz nosił w sobie, nie będziesz potzrebował przyzywać magicznych istot w celu potwierdzenia ich istnienia.

Ja też gdybym była magicznym stworzeniem nie przyszłabym na twoje wezwanie... Teraz na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czsem nie jest dobrze żadać dowodów,one same dojdą do nas,jak tylko dobrze do tego sie podejdzie.Po drugie to myśleć,że te magiczne istoty są piekne,magicznie dobre i wspaniałomyslne..Ciekawe co bys powiedział takiej istocie,jakbys ja zobaczył,przecie sama komunikacja z takim "swiatem"jest na tyle trudna i skomplikowana pod wzgledem nie tylko ich orginalności.Same dobre zamiary nie wystarczą.Nie starczy że chcesz pogadac i wiedzieć jacy oni są,to jednak za mało.I wg mnie przykro że tak powiem ale to jest taki brak szacunku.Gdyz jak szanujesz wszystko wokoło tak i beda ciebie szanować.Nie mówie że żle myslisz,każdy z nas poszukuje wielu odpowiedzi,doświadczenia fajna rzecz ale jakie czasem sa tego koszty ..a po fakcie zrozumieć to już wielka szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnież też Arystoteles sporządził pierwszą lise gatunkową jak i tych normalnych jak i "fantastycznych" stworzeń. Poszukaj.. może gdzieś odkopiesz sie go jego listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...