Jump to content

sen mojej teściowej :)


elunka01

Recommended Posts

Przed chwilą dzwoniła do mnie teściowa z prośbą o sprawdzenie w senniku jej snu. niestety nie znalazlam jednoznacznej interpretacji, więc prosze o pomoc :)

 

Śniło jej sie, ze była w jakimś ciemnym pomieszczeniu typu piwnica była otwarta trumna, w której leżał nieboszczyk ( ktoś bliski). Później go ktoś wynosił stamtąd z tą trumną i w tym momencie ten nieboszczyk otworzył oczy po czym znów zamknął.

 

 

Bardzo prosze o pomoc :)

Edited by elunka01
Link to comment
Share on other sites

Mi się to kojarzy z czymś z przeszłości, jakąś teoretycznie zamkniętą sprawą (trup), którą trochę próbowano zamieść pod dywan (ciemna piwnica)- czyli po prostu zapomnieć. Robaki mogą świadczyć o tym, że to wcale nie było jednak tak dawno temu... Otwarcie oczu na chwilę może oznaczać, że ta sprawa wraca. Choćby przez wspomnienia/wyrzuty sumienia/tęsknotę etc

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpoweidz. Musialam troszke poprawić ten sen, ponieważ teściowa zadzwonilą jeszcze raz, opowiedziala mi go i musialam poprawić, bo troszke źle zrozumiałam :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ale jak zareagowała Twoja teściowa na to otwarcie oczu? Co ją łączyło z tą osobą - raczej pozytywne czy negatywne emocje?

Link to comment
Share on other sites

Przy otwarciu oczu nie odczuwała żadnych emocji. To była bardzo pozytywna osoba, lubiana. ( teściowa nie chce mi wyjawić kto)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...