Skocz do zawartości

interpretacja dla mnie


paulinchien

Rekomendowane odpowiedzi

Rozklad jest na mnie i na bliskiego mi faceta, ale nie partnera, chociaz jestem otwarta.

 

dama pik, as trefl (odwrocony), 10 trefl, dama trefl, dama karo, walet pik, 9 karo, 9 trefl,

 

krol trefl, as kier, as karo, 10 karo, dama kier, 9 pik (odw), walet trefl, krol karo,

 

walet karo, 10 kier, krol kier, krol pik, 10 pik, 9 karo, walet kier, as pik (odw)

 

 

zupelnie nic mi tpo nie mowi, karty zamilkly, moze dlatego, ze zalezy mi za bardzo.

 

jakas koieta obudzi we mnie nadzieje, na spotkanie przy kawie, ale beda to zludne nadzieje, oczywiscie to nie zmieni moich nadzieii na milosc. dostane od tego faceta jakas radosna wiadomosc, ktora mnie uspokoi (as karo). As kier mowi, ze trzyma sie domu, ale czyjego, mojego czy zacznie ciagnac do mojego. W sumie to widze tez podroz lub oddalenie, moze odkocham sie w nim. Wpadnie mi jakas gotowka, ozywienie w finansach (zmieniam prace, bardzo to mozliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

ojej. Jestem slepakiem. Nie daczytalam dopisku na gorze i musialam edytowac. Dopiero przeczytalam ze to dla Ciebie i facia. heh.

On to raczej figle Ci czesto plata. Nie okreslil sie tak do konca , prawda? Zmienny jest. - to pytanie o przeszlosc. Szkoda Wy tutaj nie podajecie swojego koloru wlsow bo latwiej jest interprecic.

Dla CiebiE i tak inny facet przeznaczony jest. Duzo bedzie sie kosztowalo zebranie sie w garsc i ucuecie znajomosci z tym o ktorego pytasz. Widac smutek. Ale do czasu. Pozniej staniesz na nogi powiesz ze koniec. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Ibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle ulokowales swoje uczucia? Masz zal do jakiej babeczki?hmmm choc w sumie uczuc przy niej nie widze. Moze do jakies w pracy/ w szkole/ w domu masz zal??? Konkretnie do kobitki z ciemnymi wlosami. pytam czy masz lub miales- to nie jest przyszlosc!!!

 

zgadza się, mialam i mam troche zal do kobitki z ciemnymi wlosami. Czy zle ulokowalam uczucia, wlasnie chcialabym wiedziec, czy dac sobie spokoj, czy poczekac na rozwoj sytuacji. co w przyszlosci. cos mi sie wydaje, ze rozejda sie nasze drogi, bo w rozkladzie pojawil sie walet pik i walet trefl, ale w sumie nie przy zadnym z nas bezposrednio. widac, ze chyba teraz raczej kaskę bede robila, niz w milostki sie bawila, chociaz tak jakby przy nim milosc byla, bo ma 10 kier. skoro pytalam o nas to chyba ta milosc lub cieple mysli do mnie kieruje, czy moze inna baba, bo w tej chwili jest inna, wlasnie ta o ciemnych wlosach. co o tym myslisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

Jesli chodzi o ta kobiete to karty pokazaly zal do niej. W chwili obecnej albo przeszlosci. Jeszcze tylko tyle o niej potrafie powiedziec ze ona raczej jest taka hmmm materialistka. Zobacz moj wczesniejszy post. Edytowalam. Ale w sumie przeszlosci on nie zmienia. Podaj mi kolor wlosow Twoj tego faceta o ktorego pytasz i napisz czy jest mlodszy czy starszy to Ci dokladnie opisze co tu widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej. Jestem slepakiem. Nie daczytalam dopisku na gorze i musialam edytowac. Dopiero przeczytalam ze to dla Ciebie i facia. heh.

On to raczej figle Ci czesto plata. Nie okreslil sie tak do konca , prawda? Zmienny jest. - to pytanie o przeszlosc. Szkoda Wy tutaj nie podajecie swojego koloru wlsow bo latwiej jest interprecic.

Dla CiebiE i tak inny facet przeznaczony jest. Duzo bedzie sie kosztowalo zebranie sie w garsc i ucuecie znajomosci z tym o ktorego pytasz. Widac smutek. Ale do czasu. Pozniej staniesz na nogi powiesz ze koniec. Takie jest moje zdanie.

 

moj kolor to ciemny blond, on jest brunetem i jest starszy ode mnie o kilka lat. Jasne, figle platal i wybaczalam, teraz zniknąl, ale tęsknię za draniem i chcialabym by wrocil, chociaz ujelam sie honorem. Zastanawiam sie co dalej z nami bedzie. On z tamta czrna malpa siedzi teraz, tez jest starsza ode mnie, w jego wieku. Czy wroci kiedys. Pisany mi inny, mozliwe, ale przeciez niewykluczone ze poznam go pod 60, mam teraz 27 i jakos fajnie byloby byc kochana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

W przyszlosc czeka Cie wybor miedzy dwoma facetami. Mysle ze wlasnie miedzy Panem o ktorego pytasz i jakims nowym. Karty mowia ze wybierzesz nowego bo przy nim jest karta milosci. To dalsza przyszlosc. Nim do tego dojdzie pojawi sie jeszcze jeden Pan ale mysle ze z nim nie bedzie zadnej milosc. Karty zwyczajnie pokazaly go na Twojej drodze. Dopiero pozniej bedzie ten wybor o ktorym pisalam wczesniej.

Jak juz pisalam wybierzesz tego nowego Pana. Widac przy nim radosc i szczescie. On bedzie starszy do Ciebie.

Byc moze ten wybor bedzie rozgrywal sie bardziej w Twoim sercu. tzn nikt konkretnie Ci nie powie -WYBIERAJ- ale bedziesz musiala sie na cos zdecydowac.

Bedzie Ciebie to duzo kosztowalo. Ale ostatecznie podziekujesz za znajomosc starszemy brunetowi. Sama zobacz kolo krola pik masz 10 pik. Czyli zegnam Pana mowiac krotko.

Jesli chodzi o przyszlosc to uwazaj na sprawy urzedowe zwiazane z pieniedzmi. Jakis blondyn mlodszy od Ciebie bedzie mial problemy i wmiesza Cie w jakas smierdzaca sprawe.

 

Jesli chodzi o dzien dziejszy. Terazniejszosc.

tyle tam ludzi ze nie wiem jak ja to zinterpretuje po ludzku.

Obok Ciebie karty pokazaly mezczyzne ciemnego w Twoim wieku lub minimalnie starszego oraz starszego blondyna. Widac tez ze jestes strasznie zablokowana na kontakty z ludzmi. Masz obok karty symbolizucej Ciebie(patrz dama kier) karte blokady i to dodatkowo odwrocona (9 pik). Liczysz na kontakt ze starszym brunetem (patrz srodkowy rzad pierwsza karta). W myslch planujesz nawet spotkanie. I on sie odezwie niebawem. Bedzie zagadaywal i prowadzil luzna rozmowe ale pozniej moze byc lipa. Mozesz miec wieksze nadzieje niz on bedzie chcial Ci dac. Bo tutaj widac tylko chec rozmowy a pozniej blokade u Ciebie.

 

Przeszlosc.

Jako pierwsza rzecz karty pokazaly zal do Ciemnej babki. (patrz dama na samej gorze) pozniej masz karte ktora pokazuje niemila niespodzianke zwiazana z taka kobietka. Smutek Twoj bardzo duzy przez nia. Pozniej Wy obok sibie jako rywalki. Koles ktory zachowuje sie jak dziecko. Jakas kasa przy nim. Ostatecznie 9 tref czyli Twoj zal do niego. Jakis trojkat tu masz. . To przeszlosc.

 

Wybacz bledy jesli jakies sa ale juz pozno.

Dziewczyny inaczej zinterpretuja te karty. Ja nie popieram ksiazkowych interpretacji. Mam swoja wlasna od znajomego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, bedzie się dzialo. Czekamy na kolejne interpretacje. Napisalam komentarz do interpretacji Ibizy, ale nie bede nikomu sugerowala.

Edytowane przez paulinchien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

dama pik, as trefl (odwrocony), 10 trefl, dama trefl, dama karo, walet pik,9 karo, 9 trefl,

 

krol trefl, as kier, as karo, 10 karo, dama kier, 9 pik (odw), walet trefl, krol karo,

 

walet karo, 10 kier, krol kier, krol pik, 10 pik,9 karo, walet kier, as pik (odw)

 

a ja mam pytanie gdzie powinna być 9 kier, w pierwszym czy w ostatnim rzędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, zupelnie nie pamietam. Pomylilam kier z karo i nie pamietam gdzie ktora stala, tym bardziej nie mam pojecia czy 9 kier byla odwrocona czy stala normalnie. Powinnam sie zabrac za robienie na drutach, nie wrozenie. Co teraz, znowu mam postawic karty, czy podasz dwa warianty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

A tY tINA. Sokole oko. :P

Ale w takim razie moja interpretacja jest do wywalenia. Interpretuje rzedami dlatego nie widzialam. ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dobre pytanie, zupelnie nie pamietam. Pomylilam kier z karo i nie pamietam gdzie ktora stala, tym bardziej nie mam pojecia czy 9 kier byla odwrocona czy stala normalnie. Powinnam sie zabrac za robienie na drutach, nie wrozenie. Co teraz, znowu mam postawic karty, czy podasz dwa warianty.

 

ok, ja w swojej interpretacji przyjmę że 9 kier była w ostatnim rzędzie.

Przeszłość:

strata pieniążków, przez kobietę, która wycierpiała dużo w zw. z miłością, kłopoty w banku.Urazy do kobiety, żal. Odłożenie planów na później.Analiza swojego związku.

Teraźniejszość:

W pracy jest jakiś mężczyzna, starszy od Ciebie, ma ciemne włosy, darzy Cię szacunkiem, sprowokuje do działania. Otrzymasz wiadomość, która wpłynie na twoje postępowanie, możliwy jest wyjazd. Dzięki niej może się wiele w twoim życiu zmienić.Dookoła Ciebie będzie dużo ludzi, jednak najlepiej będziesz się czuła w ścianach swego domu, będzie to twój azyl. Obecnie posiadasz blokadę na relacje z innymi, powinnaś się na tym skopić, aby bardziej się otworzyć. Jest mężczyzna, który wie czego chce, jego plany nie pozostaną bez wpływu na Ciebie, jeśli pozwolisz mu do siebie dotrzeć.

Przyszłość:

zdecydowanie zmiany. Wiadomośc, która wywoła pozytywne zmiany w twoim życiu.Trwały związek za starszym od Ciebie mężczyznom, ale nim do tego dojdzie na twojej drodze będzie jeszcze jeden Pan, nic poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
A tY tINA. Sokole oko. :P

Ale w takim razie moja interpretacja jest do wywalenia. Interpretuje rzedami dlatego nie widzialam. ehh

 

Kochana, pokrywa się moje z twoim :) mi intuicja mówi, że 9 kier ma byc w III rzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, pokrywa się moje z twoim :) mi intuicja mówi, że 9 kier ma byc w III rzędzie.

 

prawdopodobnie tak wlasnie bylo, w III rz byla 9 kier. gapilam sie w te karty od wczoraj i nie zauwazylam bledu. ciekawi mnie tylko czy ten starszy facet, z ktorym mam byc, to wlasnie ten o ktorego pytalam. On jest starszy, pytanie bylo, jakie miedzy nami sa relacje. Przyznam, ze troche przestalam mu ufac i gdyby chcial czegos wiecej musialabym sie otworzyc na Niego. obecnie rzeczywiscie kreci sie tez inny, ale jak slusznie zauwazylyscie, nic szczegolnego. Mily, ale nie kreci mnie.

Edytowane przez paulinchien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

podobne interpretacje Trina. :)Tez mi sie wydaje w 3 rzedzei byla 9 kier.

Napisze do Ciebie wiadomosc pw

Edytowane przez Ibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...