Skocz do zawartości

Wiadomość


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu Was pomęczę. Dostałam wiadomość dzisiaj:

 

1. Od kogo?

2. Czego dotyczyła treść?

3. Jakie emocje we mnie wzbudziła?

 

Dla chętnych:

4. Jaką drogą ją dostałam? (telefon, mail, przy spotkaniu etc)

5. Coś charakterystycznego związanego z wiadomością (nie chodzi o treść samą).

 

Jak zwykle trzymam kciuki :uczen_na:

 

Odpowiedź we wtorek wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antonella

1. Od kogo? - sprawiedliwosc+3 mieczy+10 mieczy - od kobiety, ktora wiele wycierpiala, byc moze przezyla rozwod, kobieta po ciężkich przejsciach, mogla nawet plakać.

 

2. Czego dotyczyła treść? - słońce,9 mieczy,8 puchrow o tym ze to definitywny koniec tego co bylo, mezczyzna odszeld od niej a ona chce teraz odpoczac od tego wszystkiego, pozbierac sie, jednoczesnie wspominala jak to bylo gdy byli razem, gdzies na dnie duszy jeszcze resztkami sil cos do niego czuje choc wie ze tod dran

 

3. Jakie emocje we mnie wzbudziła? - rydwan- 4 monety-5 monet - natychmiast zerwalas sie jak oparzona i szybciutko spotkalas sie z ta kobieta aby ja pocieszyc. Okazalas jej

wsparcie, duchowe i widac ewidentnie wspracie finasowe. Ojej chyba ten jej byly z kasy ja oskubal.

 

4. Jaką drogą ją dostałam? (telefon, mail, przy spotkaniu etc) - mag-8 mieczy, 5 mieczy - miecze to rozmowa - mail odpada, predzej pojawil sie rydwan wiec musialas isc lub jechac na spotkanie, mag przy mieczach to telefon.

 

 

5. Coś charakterystycznego związanego z wiadomością (nie chodzi o treść samą). - śmierć, walet kielichow,10 kielichow - smutek, melancholia, ta pani byla smutna, i koniecznie chciala spotkac sie toba, poszlyscie gdzies na drinka pogadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od kogo?Walet bulaw-6 pucharów

Od jakiegos mezczyzny,dziecka z twojej rodziny.

Albo od kogos z urzedu,szpitala..

 

2. Czego dotyczyła treść?2 mieczy-4 denarów

MOze chodzilo o sprawy finansowe,mieszkanie,jakies dlugi.

Prawdopodobnie ten problem byl juz dlugo odwlekany,a teraz musisz podjac jakas decyzje,nie wiesz czy dzialac czy nie.

Moze z banku?

 

3. Jakie emocje we mnie wzbudziła?

3 mieczy-Cesarz

Na pewno sie zdenerwowalas,a moze poczulas rozczarowanie.Sprawa chyba dotyczyla pewnego mezczyzny,bo w trakcie czytania listu myslalas wlasnie o nim.

 

Dla chętnych:

4. Jaką drogą ją dostałam? (telefon, mail, przy spotkaniu etc)

5 bulaw-8 pucharów-2 monet-7 monet

Skojarzyly mi sie tylko dwie drogi,albo przez listonosza,albo faktycznie telefonem.

Na tej 2 denarów mam takie polaczenie,jakby telefon,hmm internet tez by mi pasowal,ale najbardziej ten listonosz!

 

5. Coś charakterystycznego związanego z wiadomością (nie chodzi o treść samą).

3 denarów-Królowa bulaw

Myslalam o kopercie,wiec moze byla ona czerwonego koloru,albo miala jakis stempel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogo? 9kielichow - krolowa mieczy

z jakiegos urzedu....mozliwe ze urzad pracy, cos chyba ze szkoleniem zwiazanego, kursem jakims

uczelnia tez by pasowala

z miejsca gdzie panuja jakies scisle okreslone zasady

 

 

czego dotyczyla wiadomosc? pustelnik- 6 kielichow

pustelnik to wiedza wiec sparwa mogla dotyczyc szkoelnia/pracy/uczelni albo ten pustelnik ozn

jakis brak czegos...tzn moze czekalas na inna decyzje w tej sprawie?chyba odp cie nie zadowolila, moze przyszla negatywna

przyszlo mi tez na mysl cos ze stypendium,akademikiem?

 

jakie emocje wzbudzila wiadomosc? wieza- 2denarow

chyba niezbyt dobre.....cos ci sie zawalilo, nie spodziewalas sie...

sama teraz nie wiesz co robic dalej....nie masz konkretnegoplanu ciagle sie zastanawiasz

 

jaka droga? swiat

raz mi ta karta pokazala maila, ale mozliwe ze listem tez

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od kogo? Królowa Kielichów 5 Monet Kobieta, wzbudziła Twoje emocje, może to jakaś smutna wiadomość, albo ta osoba była przygnębiona

2. Czego dotyczyła treść? 2 Kielichy 2 Miecze Coś związanego z uczuciami, niepewnością.. może miało być spotkanie a nie doszło do niego?

 

3. Jakie emocje we mnie wzbudziła? Królowa Monet 8 Mieczy współczucie, chęć pomocy, to 8 Mieczy to chyba musiałaś się dostosować do tego...nie miałaś pola do manewru żeby coś zrobić.

Cokolwiek zrobiłaś, byłaś opanowana i Twoje zachowanie było dojrzale :mrgreen:

 

Dla chętnych:

4. Jaką drogą ją dostałam? (telefon, mail, przy spotkaniu etc) 8 buław Mail

 

5. Coś charakterystycznego związanego z wiadomością (nie chodzi o treść samą) 4 Kielichy Mag Dotyczyła szkoły może , nauki, faceta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od kogo? As Denarów - Królowa Kielichów - Wisielec

Od kobiety, raczej starszej od Ciebie, od ważnej dla Ciebie osoby, może od kogoś z rodziny lub bliskiego grona przyjaciół

 

2. Czego dotyczyła treść? Kapłan - 8 kielichów - 8 buław

Jakiś ślub został odwołany, albo też ktoś się rozchodzi, co okazało się nagle, niespodziewanie.

Przychodzi mi na myśl też zaproszenie lub wiadomość o ślubie jakiegoś byłego faceta.

 

3. Jakie emocje we mnie wzbudziła? Królowa Mieczy - Śmierć - 9 buław

Może gdzieś w głębi ducha przeczuwałaś, że tak się może stać, przyjęłaś to raczej z chłodnym spokojem, chociaż wewnętrznie Cię to bardzo poruszyło i przeżyłaś to także jako pewną stratę, przygnębiło Cię to.

 

Dla chętnych:

4. Jaką drogą ją dostałam? (telefon, mail, przy spotkaniu etc) 2 kielichy - przy spotkaniu, "twarzą w twarz"

5. Coś charakterystycznego związanego z wiadomością (nie chodzi o treść samą). 6 denarów - coś dostałaś przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od kogo?

Król monet-może od jakiegoś mężczyzny,

2. Czego dotyczyła treść?

2 mieczy-6 mieczy-jakiejs sprawy urzędowej związanej z nauką

3. Jakie emocje we mnie wzbudziła?

Paz monet-chyba pomyślałaś że będzie trzeba się wykazać,że duzo starań przed tobą

 

Dla chętnych:

4.jaka drogą dostałaś tą wiadomość?

2 buław-podczas spotkania

5. Coś charakterystycznego związanego z wiadomością (nie chodzi o treść samą).

6 buław-może wrócisz do czegos co już robiłaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle refleks szachisty z odpowiedzią ;)

 

Jejku, ja nie wiem co Wam te karty tak kręcę ostatnio... Przecież w innym ćwiczeniach szalejecie aż miło :icon_rolleyes:

 

1. Od kogo?

Od użytkowniczki forum, kobieta, starsza ode mnie.

 

2. Czego dotyczyła treść?

Mnie ;) Konkretniej skupiała się wokół spraw damsko- męskich. Było trochę słów o rozstaniu (przeszłość), ale były też że mój przyszły monsz jest blisko (czasowo, bo nie materialnie) :serducho:

 

3. Jakie emocje we mnie wzbudziła?

A jakie mogła po takich słowach? Można porównać do zastrzyku heroiny :lol: Straaaaaaaaaaaaaaasznie pozytywne! Zaczynam mieć syndrom starej panny haha

 

4. Jaką drogą ją dostałam? (telefon, mail, przy spotkaniu etc)

Mail.

 

5. Coś charakterystycznego związanego z wiadomością (nie chodzi o treść samą).

W sumie dwie rzeczy:

- było to "czytanie" ze zdjęcia, nie wiem czy można nazwać wróżbą taka normalną bo nie zadaje się pytań tylko bierze co dają :lol:

- była to powiedzmy kontynuacja (inne zdjęcie).

 

 

Punktu chyba nie mam komu dać niestety ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, ja nie wiem co Wam te karty tak kręcę ostatnio... Przecież w innym ćwiczeniach szalejecie aż miło :icon_rolleyes:

 

Właśnie :bezradny: raz na wozie raz pod, tylko tym razem coś za długo to "pod" :beczy:

Czekam na nowe karty, może lepiej będzie...

Chociaż pierwsze dwa punkty blisko były ("kartowo"), tylko ta moja interpretacja do bani trochę.

Edytowane przez Sehnsucht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie było tak źle

 

No nie było źle, ale wiecie...ja jestem przyzwyczajona do FENOMENALNIE w Waszym wydaniu, wysoko Wam poprzeczkę kładę :figielek:

 

Właśnie raz na wozie raz pod, tylko tym razem coś za długo to "pod"

Czekam na nowe karty, może lepiej będzie...

Chociaż pierwsze dwa punkty blisko były ("kartowo"), tylko ta moja interpretacja do bani trochę

 

 

Zaraz Wam coś wymyślę to będzie okazja na "na wozie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...