Skocz do zawartości

Dziwna historia proszę o pomoc!


Kindek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Opowiem Wam moją ubiegło wakacyjną historię.

 

Wszystko zaczęło się po maturach , dostałem niesamowitego napędu ,prawie wogóle nie spałem. Biegałem ciągle do kasyn i byłem nieco szalony np. o 4 w nocy pojechałem na zakupy do tesco po kierownicę do komputera.

 

Następnie miałem lecieć do Amsterdamu na turniej szachowy oraz pograć w pokera. I tu zaczyna się cała historia.

 

Lot miałem na 18:05 , miałem proroczy sen ,że będzie katastrofa , w przed dzień lotu słyszałem ,,głosy" z elektroniki ..

 

Rano około 6 rano w dzień lotu pobiegłem do kasyna zobaczyć co wypadnie na ruletce -> uznałem , że jeśli bedą to 18 i 5 to lot jest skazany na katastrofę. Lot był liniami ryan air w czasie górowań słonecznych.

 

W kasynie wypadły ku mojemu przerażeniu 18 i 5 pokolei , wtedy rozpętała się burza w moim umyśle. Myślałem , że jestem prześladowany przez Japończyków którzy stawiali na te liczby na ruletce..

 

Uciekłem z kasyna , wyrzuciłem telefon bo myślałem , że jestem prześladowany.

 

Katastrofy nie było , a ja skończyłem w szpitalu psychiatrycznym , a godzina 18:05 jeszcze przez długi czas mnie prześladowała.

 

Co mam o tym sądzić?

 

Czy to magia liczby 23? 18+5=23. Sprawdziłem też datę 18 maja -> jest to czas kiedy Słońce w tym dniu znajduje się w zodiakalnym gwiazdozbiorze Byka a ja właśnie jestem spod znaku byka.

 

Proszę o komentarze.

 

Pozdrawiam!

 

Kindek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Myślę, że to jednak za mało , żeby cokolwiek powiedzieć.JAk napisałeś,katastrofy nie było,a liczby w kasynie mogłeś po prostu podświadomie przywołać,znam takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...