Skocz do zawartości

Dziwny sen


Anonim13

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio dziwny sen i zaczełem zastawiać się co może on oznaczać, a mianowicie:

Sniło mi się że rozmawiałem ze zmarła babcią mojej znajomej (w sumie jej nigdy niewidzialem tylko z opowiadań) i pokazywałem jej podwórko mojego sąsiada... wyglądało ono całkiem inaczej, tak jak było 10 lat temu . Dziwiłem się a ona zaczeła mi tłumaczyć że to normalne że tak tutaj sie pozmieniało i jest inaczej. Pozniej pożegnałem się i odchodząc oddałem jej szalik i założyłem jej na szyje. Podziękowała mi za to i chciała założyc rękawiczki na moje dłonie. Jednak ja powiedziałem że niejest tak zimno i założe je sobie sam jak bedzie odpowiedni czas na to... Gdy schodziłem ze schodów potknełem się i zaczełem spadac. Okazało się że spadam ze wszystkich pięter i ciągle niemoge wstać. Wtedy zobaczyłem moja znajomą i zamiast mi pomóc zaczeła sie ze mnie smiać. gdy juz spadłem na sam dół okazało się że budynek zaczyna się zawalać. zaczełem uciekać i wszystko się zawaliło a wtedy się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonim13, sen może się odnosić do zmian zachodzących w relacjach międzyludzkich, które z czasem się zmieniają a to zdaje się Ciebie dziwić.

Nie chcesz załozyć rękawiczek - czyli narażasz swoje dłonie (symbolizujace kontakty międzyludzkie oraz umiejętności ich zawierania) na chłód - uważasz, że ogrzejesz je kiedy sam uznasz za sotoswne, jednak od czasu do czasu człowiek potrzebuje pomocy ze strony innych, a jeżeli nie zadbasz o poprawnośc relacji międzyludzkich, to później nikt może nie chcieć wyciągnąć do Ciebie pomocnej dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...