Skocz do zawartości

chora była przyjacióła


clara_aneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegoś tygodnia nawiedzają mnie dziwne niespokojne sny. Dziś śniła mi się moja była przyjaciółka z dzieciństwa. Nie przyjaźnie się już z nią od jakiś 9 lat. Dziś śniło mi się, że zaprosiła mnie na piknik i mówiła, że ma potworne bóle głowy od 11 lat i dlatego taka była ze przeprasza mnie ze wyrzuciła mnie ze znajomych na n-k. Ze to przez te bóle głowy ona nie działa racjonalnie. Ze w tym tygodniu idzie na zabieg do szpitala w końcu. Widziałam jak miała przez to szalony wzrok i zakrwawione oczy. Czy to może coś znaczyć? Czy po prostu zaczynam szaleć, gdyż mam trudny okres w życiu i dlatego mam cały czas złe sny, bez znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

raczej jakie były wasze relacje, czy wasza przyjaźń zakończyła się spokojnie?

może spróbuj się z nią skontaktować i pogadać, może tu o to chodzi

 

 

a złe sny, choć dokładnie nie opisujesz jakie to sny, mogą być przez nerwy,

przez odrzucania niezałatwionych problemów i potem robi się w podświadomości taki śmietnik,

wszystko się pomiesza, wystarczy impuls w czasie dnia i w nocy przyśni się coś niemiłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jakie wywołują w Tobie uczucia te sny?

Lęk , niepokój , zdziwienie takie emocje odnajdź w swoim życiu , kiedy one powstają , przy jakich problemach i spróbuj je

rozwiązać a koszmarne sny znikną. Przede wszystkim życzę Ci dużo spokoju , nie zamartwiaj się niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clara_aneczka, taki akurat sen może wskazywać na to iż źródło Twoich problemów zakorzenione jest w dalszej przeszłości. Ewidentnie jest jakaś sytuacja wymagająca uzdrowienia, naprawy, która nie daje Ci spokoju. Być może coś obróciło się o 180 stopni - tak jak zachowanie Twojej koleżanki we śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź. A te sny to m.in. szarpiące się psy i zjadające najsłabszych (bernardyny) pojawiły się jak z koleżanką obgadywałam jakąś dziewczynę. I sen ze rodzę dziecko i ono jest słabe i jest reanimowane i w nocy ma walczyć o życie i ja nie chce się zgodzić by miało ono moje imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sny jak pisze mary_mary, są efektem Twoich ostatnich przeżyć i emocji.

Widać w nich silne napięcie, jakieś konflikty, lęk o przyszłość, niepowodzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...