Skocz do zawartości

Co mowi te runy?


Tomek79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na pytanie czy znajde prace w tym miesiacu wyszlu: Ehwaz-Jera-Fehu. Czy na podstawie tych 3 run mozna odczytac jak ja dostane? Jako poczatkujacy odczytuje ze powinna byc oferta. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Zoska:-) Aplikowalem w pare miejsc. Jedna osoba zinterpretowala ze bedzie to na zasadzie ze ktos mi powie o propozycji pracy lub ktos mnie komus poleci. Co o tym myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziekuje wam Zaska i Said za pomoc w interpretacji. W tym momencje forma jest dla mnie najmniej wazna, oby tylko runki sie sprawdzily. Zapytalem z tego wzgledu ze sam ucze sie run i jest to tez zarazem lekcja dla mnie. Jak wyjdzie poinformuje was. Jeszcze raz dzieki:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Zoska i Said powiecie mi czy bede miec jutro udane spotkanie. Zapytalem run czy bede zadowolony ze spotkania. Runy to: Algiz-Raidho-Thurisaz. Nie wiem czy isc czy dac sobie spokoj. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie przyjedzie znajoma bo bedzie akurat przejazdem i wiem ze chodzi jej o sex tak mi daje do zrozumienia. Poniewaz ja nie mam warunkow w domu chce zebysmy wyskoczyli gdzies w lasek:ok_na: Tylko sie nie smiejcie:ok_na:

 

 

Jaga a Ty piszesz ze latwo nie bedzie to moze odpuszcze taka okazje:-)

Edytowane przez Wiedźmin
Następujące po sobie posty usera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy mam nadzieje ze Zoska i Said jeszcze to skomentuja. Dzieki Jagna za pomoc:-)

 

Jaga oczewiscie i wszystkiego naj..naj z okazji dzisiejszego swieta:-)

Edytowane przez Wiedźmin
Następujące po sobie posty usera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zoska:-) Wolalem podac wiecej szczegolow nawet te pikantne bo wiem ze im precyzyjne pytanie tym precyzyja odpowiedz. W sumie spotkanie ma byc jutro, ale jeszcze nie odezwala sie dzisiaj. Ja raczej pojde na calosc bo chce mnie zabrac na przejazdzke do lasu chyba nie na grzyby:usmiech: Narazie jest z jej strony cisza. Tak wiec nie wiem czy plany nie pojda w leb. Jak cos to bede pisal i zawracal wam glowe:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ona milczy. Postanowilem ze zapytam runek czy dojdzie do spotkania jutro. Podczas tasowania wypadla mi runa Dagaz. Wychodzi ze tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To biore tez opcje ze moze nic nie wyjdzie jutro. Ach te kobiety zmienne sa:ok_na: A ja tu ogolony nawet w okolicach bikini:ok_na: i caly wysilek moze pojsc na marne:spioch::niee_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na pytanie czy znajde prace w tym miesiacu wyszlu: Ehwaz-Jera-Fehu. Czy na podstawie tych 3 run mozna odczytac jak ja dostane? Jako poczatkujacy odczytuje ze powinna byc oferta. Dzieki za pomoc.

 

a prace w lutym znalazles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam parcy. Skladam cv gdzie dostane jakies namiary. Dlatego zapytalem run czy dostane w tym miesiacu(marcu) prace? I takie runki wyszly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do spotkania dzis to nic z tego:-( Potem jeszcze zapytalem Tarota czy spotkam sie dzis z nia? Juz pierwsza karta Samotnika jasno pokazala moja samotnosc dzis, a finalowa Kola Fortuny pokazala nieoczekiwane zmiany. Runa dagaz tez posuje "nie znasz dnia i godziny" . Ciekawe co jej wyszlo bo dalej milczy. Wczoraj byl dzien kobiet moze zabalowala z innym:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzimy sie na skype, rozmawiamy nie wiem czmu milczy. Z jednej strony chcialem ale dzis zimno to tez nie odpowiednie warunki jak dla mnie bo ja lubie cieplo. Jestem goracy chlopak ale bez przesady:oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Was do was kolejna prosbe. Kumpela napisala mi zebym zrobil jej i jej mezowi rozklad partnerski z Tarota. Nie podala zadnych szczegolow. Kurde z jej stony wyszlo ok gorzej z meza. Wyszly mi karty Smierc, 10 mieczy. Wychodzi ze cos musialo sie popsuc i chyba chce odejsc od niej. Wiec zapytalem run zeby pokazaly jak wyglada sytuacja w ich zwiazku. Wyszly runy:

 

Ehwaz-Nauthiz-Thurisaz

 

Ehwaz-mowi o ich malzenstwie, Nauthiz-mowi o kryzysie w uczuciach,Thurisaz-ni wiem jak ja tu interpretowac ale chyba nie jest karta optymistyczna. Jakby nie bylo runki tez pokazaly problemy. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...