Jump to content

Pokręcony sen - pogrzeb i ślub 2w1? prosze o pomoc


veronka17

Recommended Posts

Witam wszystkich. Jestem tu nowa i trafiłam tu z jakiegoś sennika , bo próbowałam sama wyjaśnić swój sen , ale słabo mi to idzie.

 

Sen ogólnie bardzo dziwny i wielowątkowy.Śnił mi sie mój zmarły ojciec i zmarła babcia. Babcia w sumie tylko przez chwilkę. W tym śnie jeszcze żyli , ale oboje byli umierający. Mieszkałam wtedy z narzeczonym u siostry i jej rodziny i gotowałam potężny gar zupy dla całej rodziny.Nagle ni stąd, ni z owąd znaleźliśmy się w kościele i tam przy bocznym ołtarzu odbywał się tak jakby pogrzeb mojego taty , a przy głównym ja z moim narzeczonym braliśmy ślub. Ale nie był to ślub kościelny-we śnie czułam jakby to był cywilny. Nie byliśmy w ślubnych strojach , tylko tak normalnie jak na codzień i do tego nie mieliśmy prawdziwych obrączek , tylko jakieś poskręcane druciki , które miały być obrączkami....W tym samym śnie nagle znalazłam się gdzieś na lotnisku z przyjaciółką i błądziłyśmy , bo nie mogłyśmy znaleźć zejścia na nasz terminal.......

 

Teraz dodam od siebie , że babcia i ojciec umarli w tym samym roku i to już 18 lat temu. Z narzeczonym mieszkamy razem od 5 lat , i nigdy nie mieszkaliśmy z moją siostrą. Ogólnie mieszkamy w innym mieście . Jeśli ktoś ma pomysł , co to wszystko może oznaczać , to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź , ale szczerze mówiąc spodziewałam się bardziej szczegółowego wytłumaczenia :) Takie wnioski tez wyciągnęłam sama , ale zastanawiały mnie te obrączki i to gotowanie......:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...