Skocz do zawartości

prosze o pomoc w interpretacji :)


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ibiza

Blokady w domu widac. Moze od rodzicow albo meza. Nie wiem ile masz lat wiec trudno stwierdzic. Podaj mi swoj kolor wlosow. Kolor wlosow Twojego faceta oraz czyjest starszy czy mlodszy do Ciebie. Musze wiedziec czy w krolu czy walecie go szukac.

ale z kart to juz oge Ci powiedziec ze chyba sie uczysz i masz jeszcze problemy nastolatek typowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 19 lat jestem blondynka ciemna, facet 24 lata wlosy ciemne oczy brazowe,jestem tegoroczna maturzyska (o zgrozo!) a problemem moze byc chwilowe zauroczenie innym mezczyzna...Prosze powiedz wszystko co mozesz z tego wycisnac :) na wszystkie pytania postaram sie odpowiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Witaj Alicjo :)

moja interpretacja przedstawia się następująco:

Dookoła Ciebie jest dużo ludzi, jednak powinnaś odzyskać równowagę i unikać niepotrzebnych kłótni. Jesteś w związku, ale twoje myśli i nie tylko ;) zaprząta jeszcze jeden face (w twoim wieku lub młodszy). Dostaniesz wiadomość od kobiety która obecnie jest samotna (brunetka). ku tobie zbliżają się istotne zmiany.Uważaj na finanse i bądź ostrożna. Jeśli chodzi o twoją pracę/maturę, wszystko ułoży się po twojej myśli, jednak wszystko będzie zależało od Ciebie, powinnaś się troszkę przyłożyć. Od osoby na której Ci zależy, dostaniesz wiadomość- jest to mężczyzna, który wie czego chce i dąży do realizacji wytyczonych sobie celi. Jego decyzje wpłyną również na Ciebie, jednak wszystko będzie zależało od twojego nastawienia. Ma on względem Ciebie plany. Możliwy wyjazd (wspólny). Uważaj na blondynkę będzie chciała Ci zaszkodzić, może spowodować ona kłopoty w związku. Jeśli masz jakieś sprawy administracyjne, to ułożą się one po twojej myśli. dodatkowo, będziesz musiała przełożyc swoje plany na później. Wykorzystaj ten czas, patrząc na swoje problemy z innego punktu widzenia.

Aha jeszcze coś mi wyszło, ale to już na pw Ci napisze...

Edytowane przez Trina7
dopis interpretacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprzta ten mezczyzna zaprzata...juz przez niego nie wiem co mam robic...moj obecny mezczyzna owszem ma plany-chce sie ze mna zareczyc(!) wyjazd planujemy na wakcja,a jak nam nie wypali to mamy wesele daleko od miejsca zamieszkania ;) blondynka..zaintrygowalas mnie nia ;) czy ja ją znam czy moj chlopak? co do tej matury to ciagle sie ucze i wciaz mam wrazenie,ze nic nie umiem :(

Czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc od Ciebie na pw...

Dziekuje Ci slicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...