Jump to content

Karmić niemowlę piersią.


nessy

Recommended Posts

We śnie występowyły moje przyjaciółki z obecnej klasy oraz jedna z którą mnie wiele łączy. Byłyśmy w pomieszczeniu przytulnym o kolorach zimnych dominowała zieleń, nie dokońca wiem co to było za pomieszczenie. Rozmawiałyśmy ale nie wiem o czym w pewnym momęcie pojawiło się niemowlę które moje nie było chodziaż łączyła mnie z nim mocna wieź podała mi dzidziusia przyjaciółka prosząć abym mogła je nakarmić poniewaz dziewczyny z grona w którym przebywałam nie mogły je nakramić, więc to zrobiłam. Głaskałam je po główce, czułam się fajnie ponieważ uwielbiam małe dzieciątka. Chciałabym również dołączyć że mój wiek i przyjaciółek nie zmianił się był to sen bardzo rzeczywisty.

 

Chciałabym się dowiedzieć co ten sen znaczy. Ponieważ zinterpretowaliście na swojej stronie `SSać mleko matki` które oznacza spodziewać się dziecka, jestem trochę w szoku.

Link to comment
Share on other sites

nessy, czy nie jesteś aby zaangażowana w jakąś pracę/projekt grupowy w który wkładasz więcej zaangażowanie niż pozostali?

Link to comment
Share on other sites

inez17 ; Hmm. wiesz tez brałam taką opcję pod uwagę, mam 17 lat to za wcześnie żeby myśleć o bobaskach ; ) ale sama nie wiem. Szczerze to gdyby było to bym się cieszyła, lecz zarazem jak nie ma to też jestem szczęśliwa..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...