Jump to content

umierająca córka


wroblica

Recommended Posts

witam

 

prosze o interpretację snu z dzisiejszej nocy - otóż śniło mi się, że moja piętnastoletnia córka umarła i leży w wannie naga, a ja polewam prysznicem jej ciało, jakby myjąc je do pogrzebu, nagle otwarła oczy i popatrzyła na mnie mętnymi bladoniebieskimi źrenicami trupa, poprosiłam, zeby mnie nie straszyła i dalej ją polewałam wodą z prysznica. zaznaczam, że woda była czysta. potem pamiętam jeszcze, że stanęłam w wannie, wzięłam ją w ramiona i zaczęłąm strasznie płakać, wręcz wyć z rozpaczy. a potem się obudziłam, bardzo roztrzęsiona.

 

bardzo prosze o interpetację snu.

Link to comment
Share on other sites

Czy nie masz czasem z córką kłopotow? Kłótni jakichś? Nie ma kryzysu? Bo to tak wygląda, jakby ta córka chciała się "urwać" wreszcie z tego domu i to Cię martwi.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie jak to jest między matką a dorastającą córką - czasem są spory, czasem kłótnie, ale ogólnie mamy bardzo dobry kontakt i nie sądzę, żeby utarczki dnia codziennego miały aż taki wpływ na moją podświadomość, żebym się bała kryzysu, którego nie ma i jestem o tym przekonana.Zastanawiałam się nawet, czy ostatnio doszło między nami do jakiejś powazniejszej wymiany zdań, ale nic takiego nie miało miejsca w ostatnich tygodniach. Więc o co kaman? ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, to dziwne. A córka nie wyjeżdża gdzieś może? Jeśli nie, to jest to wizja ogólna, dotyczy ogólnie tego, że twoja córka dorasta i niedługo będzie musiała się z tobą pożegnać przynajmniej na jakiś czas. Taki matczyny niepokój.

Link to comment
Share on other sites

właśnie wczoraj córka powiedziała mi, że jej były osobisty kolega pisze do niej od jakiegoś czasu natrętne smsy - żeby nie powiedzieć, że ją nęka. może to jakiś podświadomy niepokój o nią i jej uczucia ? (zauważ Papieżyco, że sen miałam dwa dni wcześniej) zobaczymy, jak się rozwinie sytuacja ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...