Skocz do zawartości

Wychodzenie z własnego ciała - proszę o interpretację snu


messalina1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Monika i jestem tu po raz pierwszy. Dziś nad ranem spotkało mnie coś dziwnego. W trakcie snu przewracałam się na drugi bok, otworzyłam oczy i...sama nie wiem. Poczułam bardzo silne odrętwienie całego ciała, miałam otwarte oczy ale nie mogłam się ruszyć. Poczułam, że wychodzę ze swojego ciała, unoszę się w górze nad łóżkiem. Dosłownie czułam jak moja "duchowa" ręka oddziela się od cielesnej ręki, noga od nogi. TO BYŁO PRZERAŻAJĄCE!!! Zamknęłam oczy (tylko oczami mogłam poruszać) i zmusiłam się do powrotu. Po jakimś czasie wstałam już normalnie i poszłam do toalety. Jestem tak poruszona tym - sama nie wiem -snem, wydarzeniem czy czymkolwiek to było, że nikomu o tym nie powiedziałam. Ubiegłą noc spędziłam w domu rodziców a dziś spędzę już noc sama. Błagam o jakiekolwiek wyjaśnienie bo strasznie się boję , że to się powtórzy! Jestem z natury bardzo bojaźliwa i mam bujną wyobraźnię. Natomiast we sny wierzę, bo mi się sprawdzają. Zresztą w mojej rodzinie wiele osób ma takie zdolności. Proszę, niech mi ktoś pomoże.

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że oobe. Niektórzy starają się i ćwiczą bardzo długo, żeby wejść w ten stan. Ja generalnie sama bym chciała, ale się trochę boję;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...