Skocz do zawartości

zdradzieckie sny


uskrzydlony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę aby zinterpretować mój sen który sie powtarza notorycznie z pewnymi równicami jednak zawsze tyczy sie tego samego.

 

No wiec tak od kiedy zacząłem się spotykać z moja obecna dziewczyną zaczęły mi się śnić sny których nigdy wcześniej nie miałem.

 

Przeważnie śni mi się kobieta(ostatnio dwie) leże z nią na łóżku i się rozbieramy zaczynamy się całować i wtedy zaczynam czuć ze nie chce zdradzać swojej dziewczyny i przerywam całowanie i cały akt - często w tym momencie się budzę - może nic by w tym dziwnego nie było ale to mi się śni co jakiś czas i już sam nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja interpretacja jest taka:

Zauroczyłeś się w niej ale w głębi serca podoba ci się jakaś inna,ale nie chcesz ranić uczuć twojej obecnej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie śni mi się kobieta(ostatnio dwie) leże z nią na łóżku i się rozbieramy zaczynamy się całować i wtedy zaczynam czuć ze nie chce zdradzać swojej dziewczyny i przerywam całowanie i cały akt - często w tym momencie się budzę - może nic by w tym dziwnego nie było ale to mi się śni co jakiś czas i już sam nie wiem co o tym myśleć.
- ja myślę, że dojrzałeś po prostu. Być może jakiś czas temu to byłaby normalna sprawa, ale pech chciał ( :lol: ), że się naprawdę zakochałeś, a Twoja podświadomość pokazuje stan Twojego wnętrza - innym wstęp wzbroniony... nawet jeśli istnieją okazje. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie mysle o zadnej innej ...

 

a po drugie zastanawia mnie czemu zakochac sie to pech ??

 

jednakże w drugim opisie cos jest :) bo prawde mowiac nie wiem czy sie zakochalem ale wiem jedno - jest mi z nia dobrze moze to taka reakcja podswiadomosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie zastanawia mnie czemu zakochac sie to pech ??
- czy Ty nie bierzesz zbyt dosłownie pewnych sformułowań? A to zauważyłeś: ( :lol: ) ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowalem sie moze troceh chamsko ze nie podziekowalem :) oczywiscie dziekuje ;) masz racje licza sie checi :) i oczywiscie wiadomo ze sen moze miec wiele znaczeń

 

a co do tgo usmiechu to przepraszam nie zauwazyłem :) ostatnio sie non toper ucze do egzaminu i jestem rozkojarzony :)

 

cieszy mnie ze wogole ktos sie odezwał wiec jeszcze raz dziekuje :) za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...