Jump to content

KRZESłO


A. M. J.
 Share

Recommended Posts

Hej !

Bedę wdzięczna za interpretacje, gdyż ostatnio w moim życiu wiele się dzieje, ale nie chciałabym tu nic sugerować, a zatem powiem co mi się przyśniło (z piątku na sobotę).

 

... Jestem w pracy, pracuje jak zawsze na swoim komputerze, ale mój komputer jest odwrócony bokiem do pozostałych, dodam tu ze wszystkie znajdują się przy ścianie i kiedy na chwile wstaje, by coś zrobić, mój znajomy siada szybko na moim krześle obrotowym. Prosiłam go, by mnie puścił, ale on w ogóle mnie nie słuchał. Więc ja usiadłam na jego miejscu, po jego prawej stronie. W tym czasie dano nam do zrobienia jakieś zadanie w którym trzeba było coś opisać i choć zadanie to było samodzielne trzeba było wpisać wszystkie nazwiska osób znajdujących się w pokoju - jako osoby z grupy zadaniowej. On zapomniał o jednym nazwisku (zapewne moim) i nie mógł już go dopisać, gdyż zabrakło miejsca na kartce, wiec zmiął ja i rzucił za mój komputer przy którym siedział. Ale okazało się, że te zadania są ważne i trzeba je oddać jeszcze dzisiaj, wiec z braku czasu zaproponowałam mu, ze może skorzystać z mojego projektu choć nie byłam do końca pewna, czy dobrze je zrobiłam, a wiedziałam ze jego było dobrze.

 

będę wdzięczna za szybką interpretacje :roll:

pozdr

a.m.j.

Link to comment
Share on other sites

Chyba jestes za bardzo przewrazliwiona pracą. Nie wiem moze on potrzebuje Twojej pomocy a Ty o tym wiesz ale sie wachasz? Moze Ty tez kiedys potrzebowalas pomocy i teraz on jest w podobnej sytuacji... musisz mu pomoc..

 

Myśle ze tak naprawde Ty sama znasz znaczenie tego snu lepiej znasz siebie i swoje życie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...