Jump to content

Co może oznaczac ten chory sen??


bartosh777

Recommended Posts

Witam.

 

To jest mój pierwszy post a za razem prośba o interpretacje snu, który był tak nie normalny że aż muszę się dowiedziec co on właściwie mógł znaczyć.. To było ostatniej nocy więc dosyć dużo pamiętam.. a mianowicie..

 

leżałem sam w łóżku i na laptopie oglądałem jak taka jedna dość znana aktorka filmów porno pokazuję mi jakąś ranę (skaleczenie) na swoim ciele. Wokół mnie spało kilku moich znajomych na materacach (ja sam na jedynym łóżku) a wśród nich na ziemi leżało kilka pustych puszek po piwie (właściwie to uwielbiam piwo:wesoly_na: ale w weekendy). Akcja cały czas dzieje się w nieznanym mi domu.. Gdy znajomi się obudzili poszliśmy się rozsiąść w wielkim białym salonie. Brat mojego kolegi przez swoją nieostrożność złamał kwiata w doniczce (ten kwiat wyglądał jak palma tylko że miał max 40cm) Wszyscy zaczęli na niego krzyczeć z powodu tego kwiata/palmy a ten się rzucił na mnie gdy ja nie powiedziałem na niego ani słowa.. Krótka szarpanina i nas rozdzielili.. bez ofiar i bez żadnego zadrapania.. W wspomnianym już białym salonie, kolumny i sufit były pokryte dość ładną roślinnością. Coś jakby bluszczem ale to nie był bluszcz na pewno.. Siedzieliśmy na sofach i wtedy ja otworzyłem zagłówek jakbym chciał sprawdzić co jest w środku (jestem tapicerem i w zasadzie wiem z czego składa się zagłówek) ale w środku ku mojemu zdziwieniu był jakiś mechanizm iii.. woda. Dalej poszliśmy ze znajomymi w miasto, które też nie było mi znane. Weszliśmy do jakiejś galerii handlowej.. Tam dołączyli do nas grupka nieznajomych ludzi którzy jednak znali się z moimi znajomymi.. W "labiryncie" tych wszystkich wspaniałych sklepów zgubiłem swoją ekipę.. Po chwili poszukiwań odnalazłem grupę tych nieznajomych lecz moich z nimi nie było.. Wyszliśmy na zewnątrz galerii innym wyjściem.. Stojąc w jakiejś uliczce z tymi obcymi dzwonie do moich kumpli żeby się z nimi odnaleźć ale nie potrafię wytłumaczyć w jakiej uliczce się znajduje ponieważ nie znam tego miasta.. Wtedy jeden z tych nieznajomych powiedział: "Powiedz im że jesteś obok wieży" Podniosłem wzrok i zobaczyłem że jakieś 300-400metrów dalej nad budynkami widać wspomnianą wieże.. Spojrzałem w drugą stronę i tam także w podobnej odległości stała wieża.. Miałem wieże po swojej lewej i prawej stronie.. Obie wyglądały w stylu londyńskiego Big Ben'a tzn. miały zegar na górze ale dzwony żadnej z nich nie zabiły (piszę bo słyszałem kiedyś że jak biją dzwony to nieszczęście czy coś..) Wtedy uliczką jakiś facet uciekał przed staruszkiem, który miał siekierę :boje_sie_na: Facet się przewrócił i wtedy dziadziuś wymierzył mu dwa ciosy siekierą w głowę tak że aż mózg prysnął (ale krwi nie było) Ujrzałem że w naszą stronę idą moi zgubieni wcześniej znajomi.. Dawałem im znaki do ucieczki żeby ten z siekierą im krzywdy nie zrobił.. No i wtedy ten starzec ruszył na mnie z tą siekierą.. Uciekałem przed nim jakiś kawałek aż nie miałem już dokąd zwiać.. Wtedy odwróciłem się w jego stronę i gdy ten do mnie już podbiegał zacząłem się cwaniacko śmiać (jakbym był pewien ze nic mi się nie stanie) Gdy już ostrze siekiery lądowało na mojej głowie obudziłem się spocony jak szczur ale nie byłem przerażony czy coś..

 

Bardzo bym prosił o jak najbardziej szczegółową interpretacje mojego snu.. I żeby było jasne: nie ćpam niczego, byłem trzeźwy i zdrów jak ryba

 

Pozdrawiam i liczę na Was...

Link to comment
Share on other sites

byc może zagubisz sie w jakieś sprawie, która nie będzie Ci bliżej znana Z Twojego snu wynika, że śniło Ci się duże miasto, w snach oznacza to niepokoje Natomiast wieża jako symbol, oznacza to, że powiedzie się jakiś zamierzony cel

A jaka była woda, ktora Ci się śniła?

Link to comment
Share on other sites

hmm.. woda jak to woda.. Pewnie była mokra.. Nie wiem czy była gorąca czy lodowata.. Nie rozlała się też nigdzie.. Nie była tez krystalicznie czysta ani zabarwiona na żaden kolor.. Wyglądała normalnie lecz była delikatnie zanieczyszczona tzn. pływały w niej małe paprochy.. To wszystko co pamiętam..

Link to comment
Share on other sites

woda brudna też nie jest dobrym znakiem Woda pokazuje stan naszej psychiki Narazie wychodzi na to, że właśnie w Twoim życiu są jakieś niepokoje, albo nastąpią dopiero Wieża może symbolizowac zwycięstwo, że mimo problemów sie ułoży Chociaż myślę, że nie należy się w ten sen bardzo zagłębiac Myślę, że może byc on odzwierciedleniem tego, co się dzieje w Twojej głowie/życiu Sen jest bardzo zróżnocowany i zakręcony Może Twoje życie również takie jest i wszystko i należy tu przypisywac żadnych znaczeń :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...