Jump to content

Zdjęcie Anioła

Nightshade920
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z was zrobił kiedys zdjęcie aniołowi? Muszę przyznać że kiedyś mnie to spotkało... Całkowicie przypadkowo. Fotografowałam niebo. Dodam, że aniol był naprawde wielki i wyglądał jak ulepiony z waty cukrowej:usmiech2_na: poza tym nie było go widac gołym okiem tylko. Zdjecie robione było telefonem, ale od tego anioła bił taki blask, że trudno było spojrzec na ekranik... Za to już na zdjeciu był wyraźny.

Komuś się to zdarzyło?

Guest Trina7
Czy ktoś z was zrobił kiedys zdjęcie aniołowi? Muszę przyznać że kiedyś mnie to spotkało... Całkowicie przypadkowo. Fotografowałam niebo. Dodam, że aniol był naprawde wielki i wyglądał jak ulepiony z waty cukrowej:usmiech2_na: poza tym nie było go widac gołym okiem tylko. Zdjecie robione było telefonem, ale od tego anioła bił taki blask, że trudno było spojrzec na ekranik... Za to już na zdjeciu był wyraźny.

Komuś się to zdarzyło?

jak masz jeszcze to zdjęcie, to proszę wklej je...

Tak sie nieszczesliwie złożyło że ten telefon po prostu skończył swój żywot... Do dziś się pluję w brodę że nie mam kopii...

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie był to anioł, tylko złudzenie optyczne. Też gdzieś mam zdjęcie nadprzyrodzonej postaci ^^ Zabieram się do szukania i wrzucę zaraz :)

istnieje też ze ktoś ma bujna wyobraźnie i fotografując chmurę wydawało mu sie ze widzi anioła... tak jak ludzie nad jeziorem w Loch Ness z kawałka drewna pływającego na wodzie wytwarzają sobie obraz potwora...

Mam już. Co widzicie na tym zdjęciu? Nawet się przypatrzyć dokładnie nie trzeba :) Nad kawałkiem drewna łeb, obok 2 kończyny i pomiot piekielny gotowy :P Uprzedzam, że to nie jest żaden fotomontaż, gdyż sam to zdjęcie robiłem :)

p7211385?

Mam już. Co widzicie na tym zdjęciu? Nawet się przypatrzyć dokładnie nie trzeba :) Nad kawałkiem drewna łeb, obok 2 kończyny i pomiot piekielny gotowy :P Uprzedzam, że to nie jest żaden fotomontaż, gdyż sam to zdjęcie robiłem :)

Nordis... patrzę od kilku minut i nic, oprócz płonącego ogniska nie widzę.

Guest Trina7

Nie wiem czy to za przyczyną sugestii Nordisa, ale ja tam widzę coś z różkami :) Pokazałam fotkę mojemu mężowi, nie mówiąc mu o co chodzi, popatrzy na nią i zobaczył to samo, czyli to "coś".

Mógł to być fotomontaż albo i nie, tego Ci nie powiem, ale to dość ciekawe. Mnie się to niestety nie zdarzyło z prostego względu, po prsotu się nie zdarzyło. Nordis: na tym zdjęciu nawet jeżeli widać coś postaciopodobnego to jedynie nasze wyobrażenie. Oprócz energii ognia nic na tym zdjeciu nie widzę.