Skocz do zawartości

Zdjęcie Anioła


Nightshade920

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was zrobił kiedys zdjęcie aniołowi? Muszę przyznać że kiedyś mnie to spotkało... Całkowicie przypadkowo. Fotografowałam niebo. Dodam, że aniol był naprawde wielki i wyglądał jak ulepiony z waty cukrowej:usmiech2_na: poza tym nie było go widac gołym okiem tylko. Zdjecie robione było telefonem, ale od tego anioła bił taki blask, że trudno było spojrzec na ekranik... Za to już na zdjeciu był wyraźny.

 

Komuś się to zdarzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Czy ktoś z was zrobił kiedys zdjęcie aniołowi? Muszę przyznać że kiedyś mnie to spotkało... Całkowicie przypadkowo. Fotografowałam niebo. Dodam, że aniol był naprawde wielki i wyglądał jak ulepiony z waty cukrowej:usmiech2_na: poza tym nie było go widac gołym okiem tylko. Zdjecie robione było telefonem, ale od tego anioła bił taki blask, że trudno było spojrzec na ekranik... Za to już na zdjeciu był wyraźny.

 

Komuś się to zdarzyło?

jak masz jeszcze to zdjęcie, to proszę wklej je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie nieszczesliwie złożyło że ten telefon po prostu skończył swój żywot... Do dziś się pluję w brodę że nie mam kopii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie był to anioł, tylko złudzenie optyczne. Też gdzieś mam zdjęcie nadprzyrodzonej postaci ^^ Zabieram się do szukania i wrzucę zaraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istnieje też ze ktoś ma bujna wyobraźnie i fotografując chmurę wydawało mu sie ze widzi anioła... tak jak ludzie nad jeziorem w Loch Ness z kawałka drewna pływającego na wodzie wytwarzają sobie obraz potwora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już. Co widzicie na tym zdjęciu? Nawet się przypatrzyć dokładnie nie trzeba :) Nad kawałkiem drewna łeb, obok 2 kończyny i pomiot piekielny gotowy :P Uprzedzam, że to nie jest żaden fotomontaż, gdyż sam to zdjęcie robiłem :)

 

p7211385?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już. Co widzicie na tym zdjęciu? Nawet się przypatrzyć dokładnie nie trzeba :) Nad kawałkiem drewna łeb, obok 2 kończyny i pomiot piekielny gotowy :P Uprzedzam, że to nie jest żaden fotomontaż, gdyż sam to zdjęcie robiłem :)

 

 

Nordis... patrzę od kilku minut i nic, oprócz płonącego ogniska nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Nie wiem czy to za przyczyną sugestii Nordisa, ale ja tam widzę coś z różkami :) Pokazałam fotkę mojemu mężowi, nie mówiąc mu o co chodzi, popatrzy na nią i zobaczył to samo, czyli to "coś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł to być fotomontaż albo i nie, tego Ci nie powiem, ale to dość ciekawe. Mnie się to niestety nie zdarzyło z prostego względu, po prsotu się nie zdarzyło. Nordis: na tym zdjęciu nawet jeżeli widać coś postaciopodobnego to jedynie nasze wyobrażenie. Oprócz energii ognia nic na tym zdjeciu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...