Jump to content

Śmierć i odżywanie


Caroline19

Recommended Posts

A co może oznaczać ciągle śniący chłopak który nie odzywa sie do mnie lub zrywa?? Albo bose stopy, w snach często jestem bez butów lub nie mogę krzyczeć. Jest też coś takiego że widzę koniec świata, jakieś powodzie, trąby powietrzne najczęściej. Miałam też sen że dostałam od mamy kartke z jakimiś chorobami które niby miałam a na końcu pisało śmierć i każdy mówił że jak możesz tak dziwnie postępować, przecież się obudziłaś, odżyłaś.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Caroline opisz dokładnie jakiś sen bo z tego co piszesz można wyinterpretować dosłownie wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Śniłam kiedyś o tym że znajdowałam sie w jakimś miejscu. Wyglądało jak szkoła. Każdy na mnie patrzył, rozmawialiśmy a byli tam prawie wszyscy moi znajomi. Zaraz znalazłam się w domu. Szukałam mojego chłopaka ale nie odzywał się więc zaczęłam go szukać. Okazało się że był na imprezie a nie mogłam zrozumieć czemu. Impreza odbywała się w dziwnym miejscu a mianowicie u mnie w kościele. Z zewnątrz był to kościół a w środku było jak w jakimś klubie. Wróciłam do domu. Mama dała mi kartke z jakimiś dolegliwościami które dotyczyły mnie a na końcu napisane było śmierć. Mówili że umre. Ale po chwili mówili że się obudziłam. Umarłam ale się obudziłam. Po chwili zobaczyłam kobiete leżąco jak gdyby na szpitalnym łóżku mówiła żeby na nią patrzeć ponieważ teraz pokażą nam że znaleźli sposób na obudzenie się po śmierci. Na odżywanie. Mężczyzna trzymał strzykawke z zielonym płynem i wstrzykiwał to jej. Kobieta była cała sina, widać męczyła się. Po chwili zmarła ale zaobserwowałam że po prostu odżyła i tak było kilka razy. Każdy mówił później że ja odżyłam, że powinnam się cieszyć bo mogłam już się nie obudzić.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Przeżywasz ostatnio kryzys lub zmianę wiary. Możliwe, że zmieniło się twoje postrzeganie świata.Wszystko w co dotychczas wierzyłaś uległo gwałtownemu przewrotowi o 180 stopni.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje za interpretacje mojego snu. Mysle że rozwiązałeś mój problem i jestem bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...