Skocz do zawartości

Zeby..


Gabger

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie ze bylam w pracy mialam pisac egzamin czy cos takiego ale jakbym to ja byla po wypadku....szlam i kulalam i bolala mnie szczeka która byla przekrzywiona w lewo jakbym przez sen czula jak mi zeby zgrzytaja i próba wyprostowania jej pewno skonczylaby sie wypadnieciem zebów. Próby ruszania szczeka skanczylo sie tym ze nagle wypadly gorne przednie zeby chyba trzy i czulam jak krew splywa mi po brodzie. Bylam przy umywalce i próbowalam sie umys...w kolo mnie widzialam pracowników jakby ale oni nie zwracali na mnie uwagi. W pewnym momencie usiadlam do pierwszej lawki i dowiedzialam sie ze dzis jest test. Ja na to to niezle zwazywszy ze jestem nie przygotowana i jakby po wypaDKU. Podszedl do mnie jakby szef ktos i zapytal jak sie czuje ja nato ze dobrze ale nic nie umiem ale moge powiedziec prawde dlaczego. Wtedy chyba zaczelam plakac i ta osoba mnie przytulila. Potem stalam pod oknem i jakby dwie znajome zapytaly sie a co ci sie stalo a ja odpowoadajac ze lzami w oczach opowiedzialam ze jakbym zostala zepchnieta ze schodów...mam cos z noga (jakby zlamanie bo dziwnie chodzilam)ale lekarz powiedzial ze to tak moze zostac no i ze mi rusza sie w szczece i kruszeje i ze mi wypadly zeby. Na tym sie obudzilam. Ptosze o wyjasnienie tego snu. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...