Skocz do zawartości

prosba o interpretacje snu do Namaniry


sylwia76

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,snilam dzis ze zobaczylam na niebe swiatla,zagrzmialo, zatrzeslo ziemia i przez mysl mi przeszlo ze to konic swiata.poznej bylam w ciazy,brzoch rosl w oczach,i bez bolesnie urodzilam takie chude dziecko jak lalka barbie.mieszkalam w pokoju hotelowym i mialam wrarzenie ze musze uciekac, i nagle znalazlam sie w polsce(mieszkam w grecji)tu bylo szaro ale spokojnie,nic ne bylo zniszczone trzesieniem.pamietam jeszcze ze bylam w jakiejs dolinie o scianach ze zlota i piachu i drapalam je zeby znalesc zloto,a ponat dolina widzialam plomienie ognia i ludzi je gaszacych,na szczescie skutecznie.dodam jeszcze ze spodziewamy sie w ciagu tygodnia trzesienia ziemi w atenach o sile 5 stopni w skali Rihtera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to o ten sen Ci chodziło :) Nie zmienia to faktu, że ja naprawdę nie jestem żadną specjalistką (ani nawet półspecjalistką :lol:) od snów...

 

Mi się to jedynie kojarzy z tym co sama napisałaś (w innym śnie), że martwisz się o ten kraj - o trzęsienie ziemi, sytuację ekonomiczną etc. Stąd koniec świata, poszukiwanie złota itp. w snach.

 

Ciąża mi się kojarzy z tym co możesz tu osiągnąć. Niby przebiegła spokojnie, bezboleśnie (pisałaś, że kryzys Cię ominął) ale dziecko było chude, może uważasz że gdyby nie ogólna sytuacja mogłabyś więcej osiągnąć na płaszczyźnie zawodowej. No chyba, że myślisz w ogóle o posiadaniu dziecka ale coś Cię blokuje?

 

Bierzesz w ogóle pod uwagę powrót do Polski, pojawia się w Twoich snach i miesza z Grecją...w tym śnie chyba wypadła lepiej. Tak jakby sytuacja ogólna na plus na Polski a kultura etc dla Grecji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie biore pod uwage powrotu do polski:zareczylam sie tutaj a moj narzeczony na swoje bioro reklamy,i nie morzemy sie przeprowadzic.uspokoilas mnie troche bo wyczytalam , ze koniec swiata w snie oznacza zerwanie z partnerem,a to by byl dla mnie koniec swiata,krach finansowy i powrot do polski.co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu zakładasz, że sen miał znamiona proroczego...a senniki internetowe to wiesz ;) 99% snów to odzwierciedlenie tego co było/jest (w tym emocji i lęków) a nie tego co będzie :)

 

A na przyszłość naprawdę nie kieruj tematu bezpośrednio do mnie a do wszystkich (a jak musisz do kogoś to są tu inni, którzy naprawdę się znają) ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sylwia76

 

W Twoim śnie ujawnił się lęk (szarość-może oznaczać Twój stan psychiczny) przed trzęsieniem, oraz obawy skutków, kłopotów jakie mogą wyniknąć w skutek nadchodzącego trzęsienia-to właśnie symbolizuje dziecko( dziecko to problemy). Byłaś kiedyś świadkiem trzęsienia ? Jeżeli nie to- drapanie, może oznaczać iż pragniesz aby już było po wszystkim . Niestety nie wiem co może oznaczać pozostała część snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam swiatkiem,to nie strach przed trzesiniem,tutaj to norma.po prostu nie da sie o tym nie myslec,moze z tad ten sen,a ja go sobie blednie oczytalam i tu wpadlam w panike.dzikujem wam za interpretacje,jest rozsadniejsza od mojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...