Skocz do zawartości

zima brr a mi grzyby sie snia


magda-1963

Rekomendowane odpowiedzi

Tęsknisz za latem... grzyby to ogólnie przyjęty we wszystkich przeszperanych przeze mnie sennikach symbol pogorszenia stanu zdrowia, były nadgryzione..więc może czas do dentysty.. ;)

Napisz magda-1963, co jeszcze było istotnego w tym śnie

Pozdrowienia.

Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknisz za latem... grzyby to ogólnie przyjęty we wszystkich przeszperanych przeze mnie sennikach symbol pogorszenia stanu zdrowia, były nadgryzione..więc może czas do dentysty.. ;)

Napisz magda-1963, co jeszcze było istotnego w tym śnie

Pozdrowienia.

Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulindula, może i przeszukałaś wszystkie senniki ale trzeba też patrzeć na kontekst,to nie są same grzyby to jest zdarzenie.magda-1963, no więc moja interpretacja jest taka że ty i twój kolega będziecie czegoś szukać,lecz nie znajdziecie tego tak jakbyście sobie to wyobrażali.Nadgryzienie może oznaczać że bedzie to troche zniszczone,ale można też to zrozumieć że będzie to po prostu inne niżbyście chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulindula, może i przeszukałaś wszystkie senniki ale trzeba też patrzeć na kontekst,to nie są same grzyby to jest zdarzenie.magda-1963, no więc moja interpretacja jest taka że ty i twój kolega będziecie czegoś szukać,lecz nie znajdziecie tego tak jakbyście sobie to wyobrażali.Nadgryzienie może oznaczać że bedzie to troche zniszczone,ale można też to zrozumieć że będzie to po prostu inne niżbyście chcieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj vavik.przykro mi ale nie zgadzam sie z twoja interpretacja mojego snu. ten kolega to moj szef 20 lat starszy majacy zone i dwoje dzieci nie laczy mnie z nm nic gdyz mam ojca mlodszego od niego proponuje zebys sie zapisal na konsultacje do agilunduli albo zajrzal do lektur napewno ci to dobrze zrobi. ona juz poraz kolejny ma racje w mojej sprawie . a swoja droga nie jest to smaczne podwarzac kogos interpretacje. nie uwarzasz chyba ze klamie gdyz niestety mozna obudzic sie z bolacym gardlem powodzenia . :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulindula, wiesz może to zależy od człowieka,ale raz miałem sen i wszystkie moje poczynania w nim były podświadome.dokładnie pamiętam co w nim robiłem,że tak to nazwe byłem wtedy bogiem :razz: mogłem robić co mi się podobało i nie miałem żadnych ograniczeń,żałuje tylko że znajomy mnie wtedy obudził :cry: magda-1963, każdy stara się pomóc jak może, ja tylko starałem się pomóc nie zakładałem przy tym od razu że to akurat moja interpretacja będzie trafna.nie mam zamiaru korzystać z żadnych lektur,tłumaczenie snu ma sprawiać człowiekowi przyjemność a nie być rutyną.a tak na marginesie ja nie podważałem jej interpretacji,ja tylko wyraziłem swoje zdanie.przyznaje nie miałem racji,a przyznać się do błędu to rzecz wielka

 

[ Dodano: 2007-01-28, 23:28 ]

a tak wogóle to pozdrawiam i przepraszam jeśli uraziłem kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vavik, nikogo nie uraziłeś, każda interpretacja się liczy i jest cenna dla osoby śniącej ;) . Staraj się interpretować sny, a nie interpretacje snów:

Agulindula, może i przeszukałaś wszystkie senniki ale trzeba też patrzeć na kontekst,to nie są same grzyby to jest zdarzenie.

A wtedy na pewno wszystko będzie dobrze.

Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę wielu sukcesów na "SENNYM" polu. Ag. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vavik, ''Sny. Klucz do podświadomści'' Katarzyna Ostrowska,

''Alchemia i moc medytacji'' Rafał Seremet,

''Bądż przyjacielem'' Andrew Matthews,''Bóg astrologiem Dusza, Karma i Reinkarnacja.W jaki sposób tworzymy nasze przeznaczenie'' Jeffrey Armstrong,''Śnienie na jawie'' Arnold Mindell. to na początek, oczywiście nie wszystko, wejdz w wyszukiwarkę, ja lwią częśc tych ksiązek mam właśnie z wysyłki z netu.

Wybierz takie, które po krótkim opisie będą Ci pasowały.... Ale tak serio, to najbardziej polegaj na swojej intuicji, zastanów się co czytasz , jest to najbardziej osobisty i prywatny przekaz jaki możemy otrzymać od ludzi, więc należy go odpowiednio uszanować, wszyscy piszący do nas, szukają pomocy, otuchy i wsparcia, postaraj się więc przekazać jak najwięcej dobrej energii, którą niewątpliwie w sobie posiadasz..... Wlać w czyjeś skołatane serce ciepło to największa radość i satysfakcja w życiu, jeśli coś Cię niepokoi we śnie, który interpretujesz, bądź delikatny i ostrożny, nie wydawaj sądów, tylko zapobiegawczo daj sygnał osobie śniącej, aby zwróciła uwagę na dany aspekt, niech Twoje interpretacje będą trafne, optymistyczne i wyczepujące, czego życzę Ci bardzo! Pozdrowienia. Agnieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huba, to jest czasem zabawne, jak sami na wlasnej skórze w ten oto bezbolesny sposób możemy się przekonać jak duży wpływ mają na nasze sny czynniki zewnętrzne. To gdzie śpimy, jaki unosi się w pomieszczeniach zapach, co poprzedniego dnia zauważamy "kątem oka" wszystko później może znaleźć swoje odzwierciedlenie w marzeniach sennych...

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huba, one się zdarzają , tylko musimy nauczyć się zauważać i wychwytywać w nich te szczegóły, które sa istotne... sama wciąż to doskonalę, żmudna to i wyczerpująca praca ze sobą , ale warto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...