Skocz do zawartości

Więzienie Wilkołaki SMRÓD


ja-czyli-ona

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie ostatnio miałam tragiczny sen, którego napewno szybko nie zapomnę. Śniło mi się ze szłam przez jakieś miasto z głową do góry taka dumna wiem ze było ciepło (jakby lato - mamy zimę - chyba poprostu mam ciepłą kołderkę:jem_na:) A potem jakby cięcie! W pewnym momencie czuję ze siedzę obok kogoś.Mamy razem związane ręce. Rozglądając się zauważam ze jestem tak jakby w więzieniu jednak to wygląda na małą celę (pokój przesłuchań:jem_na:) sala jest bardzo zaniedbana wręcz brudna w sumie jedna wielka melina a nad nami stoi ... ? no właśnie - niebardzo wiem kto :P jakiś dosłownie jakby gestapo (miał charakterystyczny mundur) Zorientowałam się ze osobą z którą jestem związana jest mój kolega z uczelni (z którym faktycznie mam słaby kontakt - ale jest to mój znajmy) a obok jakby trochę dalej ale niby też jako więzień jakiś obcy chłopak. Ten gestapo zaczął bić tych chłopaków. Emil (ten mój kolega) przewrócił sie chciał się jakoś wydostać a ten gestapo go tak lał. Minęło trochę czasu była jaby noc. Wybuchł jakiś alarm i wszyscy rzucili sie do ucieczki. Miałam wrażenie ze jest nas wielu ze my jesteśmy w pojedynczym baraku a gdzieś tam jest cała reszta więźniów. Ja stanęłam jak wryta nie wiedziałam co zrobić. Obok mnie jakiś jeszcze inny chłopak (też niby więzień) siadając na takie rozkładane wojskowe krzesełko (nie wiem skąd się wzieło) stwierdził ze on poczeka do rana bo tera to .... <cytuję> "Oni się spalą na drutach" Miałam świadomość tego o czym on mówił. Miał on na myśli druty wysokiego napięcia które kiedyś były w obozie Auschwitz nad siatką właśnie po to by nikt nie uciekł. Stwierdziłam ze on ma rację też poczekam. W pewnym momencie poczułam SMRÓD spalenizny.(inaczej nie da się tego ująć) Wiedziałam ze to oni wracają uciekinierzy. Najpierw gestapo a za nimi chłopaki - wstrętne, spalone, śmierdzące, zaniedbane, brudne i co tylko najgorsze WILKOŁAKI. Strasznie się ich wystraszyłam pomimo faktu ze wiedziałam ze to są chłopaki z którymi byłam wcześniej skuta. Największy strach mnie ogarnął jak uświadomiłam soboie ze gestapo chcą mnie skuć razem z tymi wilkołakami. Zdążyłam po cichu się zozpłakać kiedy nagle ... zadzwonił budzik:yyyy: Dzięki Bogu !!!!

 

To był tragiczny koszmar!!!!!!! A tego smrodu nigdy nie zapomnę - był tak realistyczny... :yyyy:

jakby spalone włosy .... Co to moze oznaczać jak myślicie ???

Bo ja z łóżka wstałam mało tego ze zmęczona to i zdenerwowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...