Jump to content

Prośba: Interpretacja Snów


SniperX

Recommended Posts

Witam, bardzo bym prosił o Interpretacje mojego snu który miałem kilka dni temu, nie mogłem po nim zasnąć i uczucie niepokoju prześladuje mnie do dziś.

 

 

Śniła mi się dyskoteka, wśród osób bawiących się na dyskotece dostrzegłem moją pierwszą Miłość (do dziś żywię do niej silne uczucia), próbowałem z nią porozmawiać lecz ona była na mnie wściekła. Po kilku chwilach jakiś nieznany chłopak zaczął się do niej zalecać, wtedy nerwy mi puściły i go pobiłem.

 

Następnie kojarzę drogę do domu (chociaż dość nietypową, gdyż wyglądało tak jakbym szedł na około), na drodze złapała mnie Policja i wydali na mnie wyrok więzienia, 30 lat miałem spędzić w więzieniu za pobicie.

 

W tym momencie się przebudziłem, lecz przez chwile miałem przeczucie że sen wydarzył się na prawdę, czułem zawód że nie założę własnej rodziny nim wyjdę z więzienia w wieku 56 lat.

 

Taak... ciekaw jestem co ten sen mógł oznaczać, był bym wdzięczny za interpretacje.

 

 

 

 

EDIT:

 

Apropos snów i interpretacji, miałem też jeden sen, najgłupszy chyba jaki może się przyśnić. Przyśnił mi się kilka lat temu, ale jestem niezmiernie ciekaw czy ma on w ogóle jakiekolwiek znaczenie czy może to wytwór mojej chorej podświadomości.

 

 

 

Byłem wtedy w mieszkaniu, w salonie, razem z moim Ojcem. W pewnym momencie powiedział on do mnie "Musze powiedzieć ci tajemnice, jestem Batmanem, a ty będziesz moim pomocnikiem". Założył on swój strój batmana i powiedział "Idziemy łapać przestępców". Skierowałem się wtedy do drzwi a on powiedział "Nie tędy, musimy wyjść Balkonem" (Mieszkanie znajdowało się na 1 piętrze).

 

Balkon miał ozdobne kwiaty wykonane z metalu, bardzo ostre. Mój ojciec zaczął schodzić po rynnie, ale jego peleryna zahaczyła się o te kwiaty i zaczął zwisać z balkonu. Zbiegłem po schodach na dół by mu pomóc, wtedy on do mnie powiedział "Ja nie mogę być dziś Batmanem, ty musisz mnie zastąpić"

 

 

Pobiegłem do tajnego "Sklepu" pod placem handlowym obok którego mieszkałem i tam wybierałem "Bat auto" no i w tym momęcie się przebudziłem.

 

 

Wiem że brzmi to dość niezwykle, ale zarzekam się że naprawdę miałem taki sen i ciekaw jestem czy ma jakieś znaczenie, poza tym że mam nie równo pod kopułą

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...