Skocz do zawartości

Rozkład dla kobiety lub mężczyzny


Gość Trina7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trina7

Wyjmujemy z talii kartę, która ma przedstawiać osobę której wróżymy.

 

Karty dokładnie tasujemy-7 razy i rozkładamy na trzy kupki w kierunku os. której wróżymy. Składamy w całośc kupki i wyciągamy 14 kart.

 

6-2-8

11-3-13-7-sygnifikator-9-12-4-10

14-5-15

 

6,2,8 mówią o planach i marzeniach

7,9 ukazują osobiste problemy

14,5,15 dotuczą domu i rodziny

11,3,13 zapowiadają niespodzianki dobre i złe

12,4,10 to, co ma się niedługo wydarzyć

 

źródło: wiedza przekazana mi przez moją Babcię

Edytowane przez Trina7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zastosowałam ten bardzo fajny rozkład i w najbliższej przyszłości wyszły mi takie karty: król kier, 9 kier, król karo - wg mojej interpretacji wynika, że zakocham się z wzajemnością. Czy dobrze to odebrałam?

Natomiast w niespodziankach wyszło: dama trefl, walet pik, król pik - to znaczy, że ktoś może mnie oszukać. Czy ta dama trefl mówi o tym, że tą osobą jest jakaś kobieta z rodziny? Bardzo proszę o zerknięcie na te karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to dam trefl, walet pik krol pik - moglbym zinterpretowac to jako wesele, wiesci o weselu badz inaczej niebezpieczenstwo zagrazajace kobiecie z rodziny, np. kradziez

 

krol kier 9 kier krol karo - faktycznie zakochanie, nawet w bliskej tobie osobie - uczucie z wzajemnoscia; moglby rozwniesz powiedziec o zmianach w uczuciach dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Wg mnie to dama trefl, walet pik, król pik oznacza: że jakaś kobieta rozwódka lub ta, która wycierpiała bardzo wiele w życiu uczuciowym, da Ci duże wsparcie w najbliższym czasie. Jest ona brunetką. Możliwe, są jakieś niepokoje, zmartwienia, możliwa wizyta u lekarza. Oczywiście te karty odnoszą się do tej damy.Czy ty jeszcze się uczysz lub dokształcasz?, bo tak tu wychodzi.

Natomiast król kier, 9 kie, król karo - mówią o uczuciach, bardzo pozytywnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Zrobiłam sobie ten układ, ale jestem noga z interpretacji.Czy możecie mi pomóc? Bardzo proszę!

6,2,8 to walet karo, dama karo i as karo

7-9 to 9 karo i walet pik

14-5-15 to 10 kier walet trefl as trefl

11-3-13 to król kier as kier 10 trefl

12-4-10 to dama pik, król pik i as pik

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Zrobiłam sobie ten układ, ale jestem noga z interpretacji.Czy możecie mi pomóc? Bardzo proszę!

6,2,8 to walet karo, dama karo i as karo

7-9 to 9 karo i walet pik

14-5-15 to 10 kier walet trefl as trefl

11-3-13 to król kier as kier 10 trefl

12-4-10 to dama pik, król pik i as pik

Z góry dziękuję.

 

Nie piszesz jak były ułożone asy, ja w swojej interpretacji zakładam, że prosto:

I) widomośc od kobiety, która jest blondynką, nie jest szczera i wiadomości od niej mogą byc zafałszowane, plotki, nieszczerośc

II) będziesz musiała przełożyc swoje plany, wykorzystaj ten czas na przyjrzenie się swoim problemom z innej perspektywy. Problemy te mogą byc wynikiem plotek. Dodatkowo możliwe odnowienie starej znajomości.

III)radośc w miłości. Podróż z ukochanym lub wiadomośc od niego, niespodzianka, zapowiedź stabilizacji życia materialnego.Dodatkowo informacja o ślubie lub zapowiedź trwałego związku Związane to z osobą o silnym charakterze, która wie czego oczekuje od życia i postępuje tak, aby to zrealizowac. Jego decyzje będą miały wpływ na Ciebie. Dobry czas na zainwestowanie pieniędzy np. kupno mieszkania

IV)w przeciągu m-ca możesz się spodziewac propozycji od kogoś z rodziny, jest to osoba godna zaufania, ma jasne włosy. Zapowiedź dobrych wydarzeń dla domu.Ryzyko finansowe które zostanie podjęte opłaci się, jeśli liczysz na podwyżkę to ją dostaniesz.

V)Widac tu parę, kobieta która wiele w życiu wycierpiała jeśli chodzi o uczucia, oraz mężczyzna,który da Ci cenne wskazówki...dobry biznes, jeśli prowadzisz jakieś sprawy urzędowe to zakończą się one po twojej myśli. Pójdziesz nową obiecującą drogą...

ogólnie to widac: porady od lekarza, ciąże,odosobnienie. Spełnienie marzeń, osiągnięcie celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie! Mam nadzieję,że jednak tej ciąży nie będzie, a co do domu i rodziny, to może w końcu ślub? Pozdrawiam.

Edytowane przez goshaa
xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej wlasnie znalazlam to forum i ta wrozba mnie zaciekawila staram sie sama interpretowac karty ale nie jestem w tym dobra za bardzo;/ czy moglybyscie pomoc? karty postawilam na chlopaka ktory mi sie podoba:

6,2,8 to 4 kier -krol pik-2 kier

7,9 to 7 karo i 10 pik

14,5,15 to 2 pik-10 karo-2 trefl

11,3,13 to 9 trefl*odwrocona 9 kier- walet trefl

12,4,10 to dama karo-7 pik-3 karo

natomisat na siebie postawilam karty i jestem nieco zaniepokojona;/

6,2,8 to A pik-9 kier-3 odwrocony pik

7,9 to dama pik i 6 odwrocony pik

14,5,15 to 4 karo-As kier -Krol karo

11,3,13 to 8 trefl*6 odwrocony trefl-6 kier

12,4,10 to 4 kier-7 karo -Krol pik

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...