Jump to content

proszę o sprawdzenie


karolinna

Recommended Posts

Witam. Chciałabym wiedzieć czy niżej podane daty mówią coś o wspólnej drodze, życiu we dwójkę.

Karolina 01.03.1990

Damian 20.02.1990

Link to comment
Share on other sites

Obydwoje w tym zwiazku macie drogę zycia o wibracji 5 ,obydwoje tez warunki wcielenia macie sygnowane wibracja 4.Macie wiec z soba duzo jak widac wspolnego ,choc Karolina w tym zwiazku jest osoba silniejsza,bardziej zdecydowana.Wibracja tego zwiazku jest pod liczba 1,wiec że to jest raczej związek,,, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji,,

Wszystko zalezy jak ten zwiazek bedzie sie realizował w jakim aspekcie ,pozytywnym czy negatywnym to jednak zalezy w duzej mierze od skladowych wibracji w Waszym portrecie numerolgicznym.Tym bardziej ,ze jezelii zwiazek bedzie sie rozwijał co patrzac na wasze identyczne warunki wcielenia i droge zycia zwiazek jest ku temu ogromna szansa ,jednak w pozniejszym czasie jest zaznaczony trudny okres ,takie rozejscie sie drog ,choc niekoniecznie moze nastapic całkowite rozstanie i tu wlasnie wazne jest ta realizacja zwiazku w sensie pozytywnym lub negatywnym i w zaleznosci od tego przetrwanie lub tez nie zwiazku.Ale jak zawsze zaznaczam to jest tylko skrocona analiza aby powiedziec wiecej potrzebna jest szczegołowa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odpowiadam na Twoje pytanie zadane mi w profilu.Z wszystkich liczb używanych w numerologii liczba Drogi Życia jest uważana za najważniejszą. Wywiedziona z daty urodzenia, jest niezmienna, dlatego czasem zwana jest Liczbą Przeznaczenia. Droga Życia wyznacza ogólny kierunek naszego życia i określa jakie predyspozycje, siły i słabości tkwią wewnątrz nas. Przedstawia czego musimy się jeszcze na naszej drodze nauczyć, aby dobrze wypełnić swoje życie.Wy wibracje DŻ macie takie same.Wibracja wcielenia natomiast , wskazuje na nasz stosunek do życia, czyli na nasze potrzeby, oczekiwania, które pozwalają nam czuć się dobrze, czuć się bezpiecznie w społeczeństwie, w rodzinie, w stosunkach międzyludzkich, na planie zawodowym, na planie finansowym.I wy te wibracje tez macie identyczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...