Jump to content

król karo, 8 trefl oraz as pik

mycha87
 Share

Recommended Posts

Guest Trina7

Czy jesteś brunetką?

Osoba o którą pytasz, posiada silną osobowość, dla tego możliwe konflikty z tą osobą. Jednakże widać szansę na porozumienie...

Radziłabym Ci zadać to pytanie i skorzystać z rozkładu kart dla par, jest tutaj: http://www.ezoforum.pl/rozklady-klasycznych/24030-rozklad-dla-pary.html

napisz jakie wyszły Ci karty i mogę je zinterpretować.

Tak jestem brunetka (naturalną, ale aktualnie gdzie niegdzie widnieje blond)

4,6,8 9 kier, król kier, 9 karo

1,2,3 8 trefl, król trefl, walet kier

5,7,9 10 kier, 8 pik, 7 karo

Dziekuje Ci slicznie za interpretacje

Edited by mycha87

Guest Trina7

Dla Ciebie: czeka Cię sukces, ale będziesz musiała dokonać wyboru. Od Ciebie będzie zależało, czy radość zmieni się w szczęście na lata.Czy Pan o którego się pytałaś ma jasne włosy? Widać Pana, który złoży Ci w przeciągu miesiąca propozycję, otoczy Cię przyjaźnią.Będziesz musiała przełożyć swoje plany na na później.

Co dzieli i łączy: jeśli chodzi o Ciebie, to widać zaręczyny, małżeństwo lub sprawy służbowe. Czekają Cię owocne negocjacje.Pomiędzy wami znajduje się mężczyzna o Ciemnych włosach, ma On silną osobowość, jest inteligentny. Natomiast jeśli chodzi o Pana, o którego pytasz, to mogę powiedzieć, że jest On wierny, czuły. Będzie on sprzyjał trwałej przyjaźni lub miłości.

dla Niego: u niego zapowiada się trwały związek, ślub. Radość w miłości.Jednakże czekają Go niewielkie smutki, możliwa choroba. Powinien rozmową rozwiązać swoje problemy z bliską sobie osobą.

Pan jest szatynem ....

dla Niego: u niego zapowiada się trwały związek, ślub. Radość w miłości.Jednakże czekają Go niewielkie smutki, możliwa choroba. Powinien rozmową rozwiązać swoje problemy z bliską sobie osobą.

Czy tu chodzi o to, że będziemy "działać" razem czy osobno ??

Guest Trina7
Czy tu chodzi o to, że będziemy "działać" razem czy osobno ??

wszystko możliwe, że razem...powiedz mi czy Wy znacie się z pracy, uczelni itp.?

Co do Pana o jasnych włosach- w takim razie ktoś z rodziny, godny zaufania, zamożny, złoży Ci propozycję...

Guest Trina7

reasumując: jest bardzo możliwe, że będziecie ze sobą, jeśli nie wyjdzie Wam w związku na pewno zostaniecie bardzo dobrymi przyjaciółmi. Choć zarówno u Ciebie i u niego widać sfinalizowany związek...

Życzę powodzenia i pozdrawiam:)