Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


AnimeAna

Rekomendowane odpowiedzi

Moja data urodzenia 02.03.1992r

Czyli niedawno ukończyłam 18 lat jakoś strasznie mnie to wszystko przygnębia sama nie wiem dlaczego...

Mam wrażenie, że nigdy się nie zakocham i przez to łamie chłopakom serca, którzy tak strasznie są we mnie wpatrzeni naprawdę strasznie im się dziwie... Jakoś dotąd nie byłam z chłopakiem z którym tak naprawdę chciałam być zawsze to robiłam ze względu na tą drugą osobę, teraz spotykam się z takim Łukaszem to już jakieś 6 miesięcy, ale nic kompletnie do niego nie czuje za to on przeciwnie chyba data jego urodzenia wam pomoże 06.07.1988 może nie jest dla mnie odpowiedzi? i czy wogóle ktoś jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś numerologiczną ósemką - typowym Przywódcą, więc tym bardziej dziwi Twoje niezdecydowanie i trwonienie własnej energetyki. Pozwól, że powiem coś nie magicznego, tylko tak po ludzku...jeżeli jesteś z kimś od pół roku i nic do niego nie czujesz, to nie potrzeba tutaj żadnej magii żeby stwierdzić, że nie jesteście sobie pisani. Nie powinno się poprawiać sobie samopoczucia kosztem innych lub być z kimś tylko dlatego, że nie ma pod ręką nikoga bardziej atrakcyjnego - pomyśl o tym.

Jesteś jeszcze bardzo młoda i wszystko przed Tobą, to początek drogi, masz prawo popełniać błędy i nabierać doświadczenia, ale nie wrato się pakować w związki, które od samego początku nie powodują szybszego bicia serca i krzywdza innych.

Zwolnij, nie spiesz się...zapewniam, że jak spotaksz tego Kogoś Wjątkowego, będziesz wiedziała pierwsza:)

Jedna rada, rozglądaj się wśród spokojnych i zrównoażonych 2 i 6, to najbardziej odpowiedni partnerzy dla temperamentnej i upartej ósemki.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...