Skocz do zawartości

w ciąży czy nie w ciąży??


amalka88

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że będąc w zupełnie obcym miejscu, ale pośród dobrze znanych mi ludzi opowiadałam, że jestem w ciąży:wykrzyknik_na: (jestem młodą, niezwiązaną uczuciowo osobą). Dziwne w tym wszystkim było to, że nie miałam brzuszka, który mógłby świadczyć o takowej ciąży ani sama w swoich odczuciach nie byłam przekonana czy faktycznie jestem w tej ciąży czy nie. Rano obudziłam się ze strasznie nieprzyjemnymi odczuciami i choć nie podejrzewam się o zostanie matką w najbliższej przyszłości, jestem przekonana, że z jakiegoś powodu śniło mi się coś takiego, a to dlatego, że tego typu sny powtarzają się co jakiś czas.

 

Bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amalka88, ciąża we śnie to zwykle coś nowego, za co planujemy się zabrać, co planujemy zrobić, wcielić w życie. Może po prostu chwalisz się czymś, co jeszcze nie jest do końca pewne, co nie jest nawet na jakimś zaawansowanym etapie realizacji a co najwyżej planowania. Może stąd te nieprzyjemne odczucia - że czujesz iż nie powinnaś tak się obnosić z czymś co jeszcze nie jest pewne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...