Jump to content

Który sposób obliczania D.Ż jest prawidłowy?


Faustyna
 Share

Recommended Posts

Mam takie pytanie. Przez przypadek dzisiaj natrafiłam na inny sposób obliczania tzw. liczby drogi życia. No i mam pewien problem. Od lat liczę ją w ten sposób, że dodaję po kolei liczby z daty urodzenia.

 

Czyli: 7.03.1965

7+3+1+9+6+5 =31=4

 

wg drugiego sposobu:

7+3 +1965= 1975 =22 czyli liczba mistrzowska

 

Autor książki w której to przeczytałam (Richard Webster -Odczytywanie aury) wyjaśnia to tak: cytuję

 

Należy pamiętać, by cyfry sumować według opisanego przeze mnie sposobu, tak aby nie zgubić żadnych liczb mistrzowskich. Moja dobra znajoma urodziła się 29 lutego 1944 roku. Jeśli wyliczymy jej liczbę drogi życia według podanej metody, otrzymujemy 22:

2 (miesiąc)

29 (dzień)

1944 (rok)

1975 czyli 1+9 + 7 + 5 = 22

Gdybyśmy po prostu dodali kolejne cyfry, stracilibyśmy liczbę mistrzowską: 2 (miesiąc) + 2 + 9 (dzień) + 1+9 + 4 + 4 (rok) = 31, a następnie 3 + 1= 4

Dlatego właśnie należy dodawać miesiąc, dzień i rok, tworząc z nich sumę, a nie wszystkie cyfry w ciągu, by osiągnąć jeden numer.

 

No i zbaraniałam - odkąd pamiętam zawsze byłam 4 , a dziś wyszło mi jeszcze 22

 

Co mam teraz o tym myśleć. Nie jestem biegła w numerologii. Jej podstawy stosuję jedynie w tarocie, którym się zajmuję.

Edited by Faustyna
Link to comment
Share on other sites

Ja liczę na 3 sposoby i "tradycyjnie" wychodzi mi 6/33 a dwoma kolejnymi 15/6 i 24/6. Zakładałam zawsze, że jeśli którymkolwiek sposobem wychodzi to jest, ale nie wiem czy słusznie ;)

 

Poza tym...to, że Ci wychodzi 22 nie znaczy że przestajesz być 4. Wielu ludzi nie wibruje mistrzowskimi (lub słabo) chociaż im "wychodzi" ;)

Link to comment
Share on other sites

Poza tym...to, że Ci wychodzi 22 nie znaczy że przestajesz być 4. Wielu ludzi nie wibruje mistrzowskimi (lub słabo) chociaż im "wychodzi" ;)

Tyle, to i ja wiem, że nie przestaje być 4 - chociaż jakoś nigdy mi się nie zgadzało za bardzo z opisem tej wibracji, niestety.

 

Po prostu moje pytanie wynika stąd, że nie bardzo wiem co z tym teraz zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza metoda to tzw. metoda horyzontalna, druga to tzw. metoda wertykalna

 

U Czarmińskiej jest jeszcze liczb zredukowanych, czy jakoś tak.

Link to comment
Share on other sites

Faustyna, żeby Cię bardziej zakręcić dodam, że z Twojej daty urodzenia udało mi się wyciągnąć 3 podliczby - 13, 22 i 31 ;)

Uuu no teraz mnie faktycznie zakręciło :ysz: a można coś więcej nt. temat się dowiedzieć?

Tak, jak pisałam moja znajomość tej dziedziny jest taka sobie - czyli prawie żadna :zawstydzony:

 

13 to mi się kojarzy od razu z kartą Śmierć - ćwiczyłam ostatnio "portrety" z kart tarota, na podstawie daty urodzenia.

Edited by Faustyna
Link to comment
Share on other sites

kazda podliczba ma swoje oddzielne znaczenie i oznacxza cos dodatkowe odrozniajecego cie od innych 4 :) a wiec :

13:

wyrażająca tzw. Długi Karmiczne, wskazuje na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3), a zredukowana do Czwórki (4) — człowieka twórczo zmagającego się z materią. Spłata długów następuje poprzez trud bez oczekiwania pomocy, tworzenie i realizowanie poprzez wysiłek i pracę.

Jest długiem karmicznym zaciągniętym w stosunku do pracy. Powstał, kiedy żyliśmy kosztem innych, zaniedbując własne obowiązki, zrzucając je na innych – bawiliśmy się, gdy inni ciężko pracowali.

Jego wpływ uczy pracowitości, cierpliwości, odpowiedzialności zawodowej, systematycznej i metodycznej pracy, konkretnego dążenia do celu pomimo zmiany warunków wyjściowych – coś sobie zaplanowaliśmy, zaczynamy to realizować i nagle sytuacja się załamuje, wszystko się wali – i my, pomimo tego z cierpliwością i z takim samym zaangażowaniem jak na początku, powinniśmy zacząć budować daną „rzecz” od nowa. Poprzez doświadczenia zmuszające do wczesnego podjęcia pracy, poprzez brak pracy, trudną lub zbyt wyczerpującą pracę, poprzez jej nadmiar – konfrontuje z wartością pracy samej w sobie lub jako środka do osiągania naszych własnych celów.

W czasie jego wpływów, bez wahania należy podejmować się nawet ciężkiej pracy – uczy cierpliwości, solidności i odpowiedzialności. Nie oczekiwać zachęty, pochwał i próbując odnaleźć radość w tym, co się robi. Nie liczyć na żadną pomoc z zewnątrz, czy na szczęście. Polegać przede wszystkim na własnych siłach.

Ta energia jednocześnie daje predyspozycje do pracy wymagającej cierpliwości i systematyczności.

 

22:

będąca Liczbą Mistrzowską (wskazującą na kontrolę nad materią i tworzenie struktur), przysparza wiedzy, doświadczenia, geniuszu twórczego i konstruktywności. Pomaga w znajdowaniu rozwiązań dla problemów nierozwiązywalnych, pod warunkiem, że będzie wykorzystywana dla dobra ludzkości. W innym przypadku sprowadzać będzie destrukcje, depresje i szaleństwa. Zaabsorbowanie pracą i misją powodować będzie zaniedbywanie potrzeb emocjonalnych, ludzkich i partnerów. Popycha do (+) geniuszu, wielkości, sławy i fortuny oraz do (—) ruiny, przygód, włóczęgi, szaleństwa i gwałtownych reakcji. Trzeba pracować dla ludzkości i unikać czarnej magii.

Twórczy Geniusz – doskonała umiejętność panowania nad materią. Praktycyzm i konkretna realizacja. Twoim powołaniem jest nauka innych zachowywania równowagi pomiędzy rozwojem duchowym, a pracą materialną. Ta energia predysponuje do zdobycia fortuny i sławy, ale pod jednym warunkiem: że motywacją Twojej pracy jest dobro całej społeczności. W realizacji tej energii konieczna jest równowaga emocjonalna, zdrowy stosunek do siebie samego i zdrowa ambicja – Twoja własna. Pamiętaj – energia, jaką wysyłasz, prawie natychmiast wraca do Ciebie. Uczysz: panowania myśli nad materią.

 

i 31:

zapowiada sukcesy, głównie finansowe. Umowy muszą być jednak zgodne z prawem. Wzrasta ambicja i zarozumiałość, co szkodzi wysiłkom. Wzmaga się siła witalna, szczęście w grach i pamięć. Można liczyć na postęp i sukcesy. Trzeba jednak działać pozytywnie. W przeciwnym razie pojawi się chaos, zdenerwowanie, ekscytacja, kłótnie, trudności i walka. Pogorszy to sytuację materialną i możliwość dostosowania się do innych.

 

Jezeli zrozumiesz lekcje nadana przez13 masz bardzo duze szanse na osiagniecie drogi mistrza 22 :)

sama 4 to :

Droga zycia 4

Cel zycia osob urodzonych pod wibracja liczby 4:

wieczny rozwoj I nauka

przekazywanie wladzy

badanie Natury Istnienia

porzadkowanie wiedzy I obalanie schematow myslowych

logiczne analizowanie zjawisk

nauka wyprowadzania wnioskow

doskonalenie umyslu

gromadzenie nowej wiedzy

Predyspozycje do celu narodzin – celu zycia:

dokladnosc, rzeczowosc

sumiennosc

zdolnosc logicznego wnioskowania

cierpliwosc

otwrtosc na wiedze

rozumnosc

uporzadkowanie umyslu I zdobytej wiedzy

pracowitosc

Rodzaje trudnosci I pokus:

schematycznosc myslenia(uleganie modzie, stereotypom)

krytykanctwo wobec innych

lenistwo w rozwoju I pracy

zatajanie wiedzy przed innymi

niecierpliwosc

brak systematycznosci

niechec do pomocy w rozwoju innym

zamykanie sie na nowa wiedze

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za ten opis :usmiech:

 

Dopiero teraz wiele spraw poukładało mi się w całość. Niezbyt to optymistyczne, ale jak ja to mówię, grunt to świadomość tego, bo wtedy jest o wiele łatwiej :usmiech2:

 

Nie wiem czy dobrze to wszystko zrozumiałam, ale u mnie otoczenie liczby 31 stopuje bo 31 zmusza jakby do pozytywnego działania a nie wariowania i ta genialna twórczość 22 zostaje tu ograniczona jakby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...