Jump to content

Pomoc w interpretacji.


marian21

Recommended Posts

Witam.Nie jestem z dziewczyna prawie 2 miesiace a oto mój sen.

 

Więc byłem u niej w domu i spędzałem czas z jej rodzinąi z moja była zamieniłem kilka słów, choć wiedziałęm we snie że ona juz moja nie jest.Potem obrabowałem z nieznajomymi mi ludźmi dom jej sasiadów choć jej mama mówiła mi bym tego nie robił.Podczas okradania byłem podjarany lecz po wszystkim miałem wyrzuty sumienia i strach przed policją.Po wyjsciu z obrabowanego domu podeszlismy do grupki opalajacych się na górce ludzi gdzie było jakichś trzech koksów i moja dziewczyna w bikini.Podszedłem do niej a ona zapytała czego chce i ze przecież już nie jesteśmy razem.Byłem zdruzgotany.Potem poszedłem do jakiegos pubu i wygrałem wiele pieniędzy na maszynie.

Co to może być.Strasznie źle się czuje gdy ona mi się sni.Przez ten sen mam na prawde strasznie zły dzień.

Edited by marian21
Link to comment
Share on other sites

Bywało tak jeszcze w związku.Teraz odpusciłem i czekam na swoja szanse jesli nadejdzie to bede szczęsliwy a jesli nie to nie koniec swiata.

Link to comment
Share on other sites

Czyli sen jest odzwierciedleniem Twojej świadomości tego jaki byłeś, i obaw związanych z tym czy to wcześniejsze zachowanie nie przeważy szali i nie spowoduje że ona ostatecznie Cię odpuści.

Jednym słowem - zdałeś sobie sprawę z tego jaki byłeś i żałujesz, ale nie wiesz czy nie jest już za późno. Ale nawet jeśli jest, to widać, że cios był mocny ale nie długotrwały - w końcu na koniec snu idziesz sobie jak gdyby nigdy nic do pubu i jeszcze masz z tego jakieś profity.

Jak widać - wieczny optymista ;) Potrafisz znaleźć plusy w każdej sytuacji.

Edited by Sephira
Link to comment
Share on other sites

A nie masz wrażenia, że zerwanie z nią było twoim błędem do którego nie umiesz się przyznać, które uwydatnia z Ciebie wielką złość, która jednak uaktywnia się w śnie, w śnie wylewasz z siebie całą złość jednak z świadomością, że zrobiłeś błąd. Może podobnie było z dziewczyną Twoją?. Zrobiłeś jej jakąś krzywdę mając świadomość, że robisz źle a teraz masz wyrzuty.

Link to comment
Share on other sites

Kilka razy skrzywdziłem ją niewłaściwym sachowaniem i wiele razy sie rozstawaliśmy.Tym razem doszlismy razem do wniosku że chyba na nas przyszła juz pora.Aczkolwiek tesknie.Opis Sephiry idealnie odzwierciedla moje odczucia.Dziekuje.Pomogło mi to:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...