Jump to content

naboje i różaniec


Lopinga

Recommended Posts

byłam w sklepie z różnymi dziewczęcymi ozdobami do włosów, biżuterią, dodatkami itd..

Byłam tam z siostrą i znajomą. Moją uwagę zwróciła puszka, w której były obrączki, złote i srebrne, niektóre z nich w aksamitnych pudełeczkach. wybierałam i wybierałam. po dokładnym obejrzeniu zobaczyłam, że to obrączki różańcowe. Te w pudełkach okazały się nabojami, jakimiś pociskami nie wiem... to trwało długo i było wyraziste...

proszę o pomoc:_tak:

Edited by Lopinga
Link to comment
Share on other sites

Ja mam nieodparte wrażenie, że sen dotyczy dwoistości natury... Puszka (generalnie naczynie) we śnie może symbolizować człowieka, który może być wypełniony różnymi treściami. Twoja puszka zawiera obrączki, co na pierwszy rzut oka może być odniesieniem do relacji damsko-męskich.

Po chwili zauważasz jednak, że cześć obrączek to różańce, a część to amunicja - i to bardzo silnie kojarzy mi się z tą dwoistością - z jednej strony łagodność i pokora a z drugiej agresywność i siła przebicia.

Nie jestem tylko do końca przekonana, czy chodzi w tym śnie o Twoją naturę, czy może o kogoś - jakiegoś mężczyznę np. - bo Ty w tych obrączkach tak przebierasz, jakbyś szukała czegoś dla siebie.

Może połączenie takich zestawów cech w jakiś sposób jest dla Ciebie atrakcyjne?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za interpretację, co do dwoistości natury mogę się zgodzić, mężczyzna...hm...to jest temat bardzo mocno we mnie ukryty, jakby niedopuszczalny....

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...