Skocz do zawartości

Czy mam szanse?


Tomek79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W poniedzialek bede aplikowal o interesujaca mnie prace. Zadalem pytanie Runa. Czy dostane ta prace? Podczas tasowania wypadla mi Mannaz a z dolozenia wyszly Algiz-Eihwaz. Co o tym sadzicie jest szansa. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Seid. Kurde tylko nie wiem jak mam isc na calosc:krzyk: Ja mam zawiesc podanie w poniedzialek jak nie bedzie tej babki to mam zostwaic w biurze. Jak by bylo trzeba to przez lozko moge przesc rozmowe:sex_na:tonacy brzytwy sie chwyta. Oczewiscie zartowalem. Kurde tak mi na tej pracy zalezy. Dostalem cynka ze mozna na podaniu i cv namalowac runke Tiwaz. Tylko tak sie moge wspomoc. Seid trzymaj kciuki. Dam znac w poniedzialek jak poszlo:oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak namaluje runke Tiwaz na podaniu i cv. Seid ja sie wspieram od niecalego miesiaca skryptem Raidho-Jera-Uruz. Zauwazylem ze intensywniej szukam , wiecej ofert do mnie "wpada" niz wczesniej. Juz bym chcial zeby ktos oddzwonil. Teraz jeszcze zrobie skrypt na szybka realizacje szczescia jak ksiezyc bedzie przybywal zeby runki mi wszystko przyspieszyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Seid poszlem na calosc i namalowalem runke Tiwaz na podaniu i cv. Bylem dzis zawiesc papiery a babka powiedziala ze do jutra zbieraja podanaia a potem wybiora sobie osoby z ktorymi przeprowadza rozmowy a potem wybiora ta jedna jedyna:usmiech2: Zapytalem run czy zostane zaproszony na rozwowe. Wyszly runy: Fehu-Dagaz-i jako ostatnia Tiwaz. Na moje oko wyglada niezle co wy o tym sadzicie? Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Zoska. Moze zaczne sie cos przygotowywac. To jest oferta cos jak farmaceuta dla zwierzat. Przypomne sobie nazwy lekow i preparatow:nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Seid. Zaczne dzis walkowac nazwy preparatow. Powiem Ci ze nie sa latwe. Mam jakies tabletki na pamiec i koncentracje zaraz lykne i zaczne wkowanie jak za czasow studenckich:jupi: Mam nadzieje ze zadzwonia i nie wyjdzie z tego:dupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Seid za skrypcik. Jest tych lekow. Ty to masz jeszcze gorzej bo dla ludzi jest o wiele wiecej. Jestes na farmacji? Kiedys moze polaczymy sily i przepiszemy komus konska dawke:zawstydzony::_hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...