Skocz do zawartości

Ciekawy sen, bardzo ciekawy


Fauun

Rekomendowane odpowiedzi

Więc miałem jakiś czas temu sen, niesamowity. Nawet postanowiłem go zapisać na komputerze żeby o nim nie zapomnieć. Od tamtego momentu ciągle mi się przypomina i coraz bardziej jestem ciekawy co on oznacza, mógłby mi ktoś pomóc? Wybaczcie że to taka dziwna forma

 

Nie pojechałem w wakacje (we śnie) na wyjazd z Siemachą na Węgry, nie było chyba miejsc (z tego co pamiętam). Potem we śnie "przeskoczyłem" i byłem w morzu, na swoim psie który płyną jak delfin. Na plecachmiałem plecak który był suchy. I tutaj jest ciekawa rzecz, we śnie Węgry znajdowały się na zachodzie, równolegle z Polską. Na południu polska miała morze. Więc płynąłem na tym psie, dosyć szybko bo z tego co pamiętam w którymś fragmencie snu mówiłem że płynąłem 30 minut (niekoniecznie w tym momencie). Dopłynąłem na plażę (która niegdyś znajdowała się nad Balatonem) i tam była moja serdeczna przyjaciółka, Iwona. Nie wiem jak i po co ale wzięła mnie i rzuciła, plecak zamókł - plecak (który otwarłem we śnie) miał, nie wiem dlaczego ale książki do szkoły. Potem znów "przeskoczyłem" i Kuba mówi mi że zaraz jadą, w sensie że do Krakowa. Koło niego była mała grupka osób z Siemachy. Czym prędzej pobiegłem do swojego domku (drewnianego) i zacząłem się pakować (nie wiem dlaczego miałem w śnie domek skoro pojechałem osobno), kiedy chodziłem po pokoju, na ukos od mojego łóżka ktoś zostawiłem parę par traperów. Schowałem do mojej torby kubeczek z przyrządami matematycznymi typu cyrkiel, linijka - były też ołówki i chyba kredki. Znów "przeskoczyłem" i już płynąłem na moim psie, nie wiem skąd się tam pojawił. Potem się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Płynąć to pokonywać trudności, zmieniać stan swojej psychiki, podejmować decyzję o zmianie egzystencji. Pies to Twój przyjaciel, bliska Ci osoba, delfin to opiekun, być może masz obok siebie kogoś, kto wyjątkowo mocno wspiera Cię w Twoich działaniach, planach, w Twoim rozwoju, bo pływanie to rozwój. Cyfra 3 to koncepcja, to co kiełkuje w umyśle, czy Ty nie planujesz czegoś (podróż? przeprowadzka, przeniesienie?), wzmocniona 0 - mocne postanowienie, plan do zrealizowania. Koleżanka może przedstawiac rzeczywistą koleżankę, ale może być także częścią twojej psychiki, która stopuje Cię w twoich zamiarach, krytuje, może to głos rozsądku. Plaża to miejsce, gdzie dokonuje sie rachunku sumienia przed dokonaniem wyboru. dlatego tu ja spotkales, ona rzuca plecakiem - wskazuje ci, ze byc moze posiadasz zbyt maly potencjal,za malo doswiadczenia, aby podolac zadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...