Jump to content

Ciekawy sen, bardzo ciekawy


Fauun

Recommended Posts

Więc miałem jakiś czas temu sen, niesamowity. Nawet postanowiłem go zapisać na komputerze żeby o nim nie zapomnieć. Od tamtego momentu ciągle mi się przypomina i coraz bardziej jestem ciekawy co on oznacza, mógłby mi ktoś pomóc? Wybaczcie że to taka dziwna forma

 

Nie pojechałem w wakacje (we śnie) na wyjazd z Siemachą na Węgry, nie było chyba miejsc (z tego co pamiętam). Potem we śnie "przeskoczyłem" i byłem w morzu, na swoim psie który płyną jak delfin. Na plecachmiałem plecak który był suchy. I tutaj jest ciekawa rzecz, we śnie Węgry znajdowały się na zachodzie, równolegle z Polską. Na południu polska miała morze. Więc płynąłem na tym psie, dosyć szybko bo z tego co pamiętam w którymś fragmencie snu mówiłem że płynąłem 30 minut (niekoniecznie w tym momencie). Dopłynąłem na plażę (która niegdyś znajdowała się nad Balatonem) i tam była moja serdeczna przyjaciółka, Iwona. Nie wiem jak i po co ale wzięła mnie i rzuciła, plecak zamókł - plecak (który otwarłem we śnie) miał, nie wiem dlaczego ale książki do szkoły. Potem znów "przeskoczyłem" i Kuba mówi mi że zaraz jadą, w sensie że do Krakowa. Koło niego była mała grupka osób z Siemachy. Czym prędzej pobiegłem do swojego domku (drewnianego) i zacząłem się pakować (nie wiem dlaczego miałem w śnie domek skoro pojechałem osobno), kiedy chodziłem po pokoju, na ukos od mojego łóżka ktoś zostawiłem parę par traperów. Schowałem do mojej torby kubeczek z przyrządami matematycznymi typu cyrkiel, linijka - były też ołówki i chyba kredki. Znów "przeskoczyłem" i już płynąłem na moim psie, nie wiem skąd się tam pojawił. Potem się obudziłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Płynąć to pokonywać trudności, zmieniać stan swojej psychiki, podejmować decyzję o zmianie egzystencji. Pies to Twój przyjaciel, bliska Ci osoba, delfin to opiekun, być może masz obok siebie kogoś, kto wyjątkowo mocno wspiera Cię w Twoich działaniach, planach, w Twoim rozwoju, bo pływanie to rozwój. Cyfra 3 to koncepcja, to co kiełkuje w umyśle, czy Ty nie planujesz czegoś (podróż? przeprowadzka, przeniesienie?), wzmocniona 0 - mocne postanowienie, plan do zrealizowania. Koleżanka może przedstawiac rzeczywistą koleżankę, ale może być także częścią twojej psychiki, która stopuje Cię w twoich zamiarach, krytuje, może to głos rozsądku. Plaża to miejsce, gdzie dokonuje sie rachunku sumienia przed dokonaniem wyboru. dlatego tu ja spotkales, ona rzuca plecakiem - wskazuje ci, ze byc moze posiadasz zbyt maly potencjal,za malo doswiadczenia, aby podolac zadaniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...