Jump to content

Ważna INFORMACJA


Izis
 Share

Recommended Posts

Mam taką prośbę, dla osób uczestniczących w Kursie Numerologii:

aby przez przypadek nikomu do głowy nawet nie wpadło: "O to, to się nie zapytam, bo co sobie jeszcze o mnie pomyślą, że nie umię liczyć, czy co :neutral: " ?

Pamiętajcie, że interpretujecie Waszą Drogę Życia i jakakolwiek niejasność nie jest byle czym - to bardzo ważne, abyście odczytywali właściwe energie, wiecie jak łatwo złapać sugestie, to zbyt odpowiedzialne zadanie, aby sobie czytać coś, czego nie jest się pewnym. Po to tu jestem, aby pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują. To taka moja mała prośba, aby nie bać się pytać, no chyba, że wszystko jest jasne, to rozumiem.

Pozdrawiam wszytskich główkujących nad własną datą urodzenia :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izis witam Cię serdecznie. Wszystkie tematy przedrukowalam i studiuję ale to jest dla mnie za trudne. Błagam Cię oblicz moją datę ur.24,11,1942. Proszę chociaż o piramidkę.

Pozdrawiam cieplutko Wala.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

dana42, jeżeli chodzi o zdrowie, to nie uwzględniałam tego aspektu w tym kursue, dlaczego? ponieważ moim zdaniem jest to bardzo indywidualna kwestia. Nie chodziło mi o to, abyśmy "wyszukiwali" sobie ewentualnych" predyspozycji do chorowania", tylko o to, abyśmy zrozumieli siebie i drogę, którą podążamy jak najdokładniej, abysmy odkryli i świadomie rozwijali wszystko, co w nas najlepsze. Moim zdaniem, jesteśmy obecnie w "czasach" ogromnej transformacji ludzkości, co dotyczy również samego zdrowia i pojęcia jakichkolwiek tam "chorób", uwalniamy się od wszelkich kodów chorób, w zamierzeniu stworzenia ich nie było, to tylko i wyłącznie nasz własny wymysł, więc .... może już czas przestać się na tym skupiać (ale to tylko moje zdanie). Wracając do numerologii, jeżeli pojawia się cyfra 26 (gdziekolwiek w portrecie), wówczas konieczna jest nasza świadoma praca nad "sprawowaniem świadomej kontroli nad własnym ciałem" - tu konieczny jest wysiłek fizyczny - świadomy.

Wszystkiego Dobrego

Link to comment
Share on other sites

No właśnie o taką podpowiedź mi chodziło , bo mojej koleżance zrobiłam portret numerologiczny , a ona pyta o zdrowie ale teraz z podliczby mogę zwrócić na zdrowie uwagę.Dziękuję i miłej nocki :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Vanilia22

Jeśli o mnie chodzi to ja z natury mam awersję do liczb ale czytam Kurs i staram się zrozumieć choc cięzko to idzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Izis , czy jeszcze tu zaglądasz? Jestem numerologiczna 9, moja data urodzenia to 05.02.1973.No wlasnie i nie wiem jak wylicza sie podliczby i podwibracje chociaz czytalam temet droga zycia, czy moglabys mi pomóc?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałabym się dowiedzieć , co masz na myśli z 26 i "sprawowaniem świadomej kontroli nad własnym ciałem" , bo ja niestety nie jestem świadoma , a mam z 26 w moim roku urodzenia? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...