Jump to content

Związek-Sen wstrząsowy


psychedelicznyskorpion

Recommended Posts

Witam, Chciałbym prosić o interpretacje bardzo waznego, mocno wstrzasajacego dla mnie snu.

Zanim cokolwiek opisze przedstawie swoją sytuację dla prostrzej interpretacji.

 

Mam nieskonczone 18 lat, jestem w półtora rocznym związku z dziewczyną. Bardzo ją kocham, moje uczucie stale rośnie. Od niedawna miałem ogromne chęci poznawania innych kobiet... więcej się oglądałem i miałem częstrze ochoty wypadu na imprezy.

Pewnego dnia na 18 kolezanki poznalem blondynkę 2 lata starsza od siebie która wywarła na mnie ogromne wrażenie, miałem okazje

przezyć z nią bliski kontakt fizyczny ale w zwiazku z tym ze bardzo kocham swoja dziewczynę nie zrobilem tego. Dzien pozniej nie przespalem nocy myśląc o tej blondynie z imprezy ( co by było gdybym jednak wtedy spróbował... itp.) Po paru dniach myśli o niej wyparowały. Justyna-moja dziewczyna dowiedziała się o mojej sytuacji z archiwum na gg ( heh) jak rozmawiałem z kumplem .Od tego czasu zmieniła się, zaczela sie dziwnie panicznie zachowywac.... Zapewnialem ją że ona jets dla mnie najwazniejsza, najpiekniejsza i ta jedyna... Zaczela szukac pretekstow zeby sie nie spotykać- podczas tej przerwy mialem uczucie jakby przestala sie mna interesować i wlasnie wtedy wydarzyl sie ten sen.... Posłuchajcie

 

Byłem w jakimś nieznajomym mieszkaniu własnie z tą blondynką z imprezy, ja w tym snie bylem calkowicie przekonany ze moja obecna dziewczyna do mnie nic nie czuje więc śmiało dopuściłem sie do stosunku z tą kobietą ( było mi bardzo przyjemnie ) aż nagle nieznajoma z imprezy przerwala stosunek i zaczela mnie sie wypytywać o Justyne " gdzie ona teraz jest?" "czy ona wie ze ja tutaj z nią jestem" . Po tych pytaniach ogarnęło mnie natychmist uczucie ogromnego STRACHU i utraty kogoś bardzo mi bliskiego(dodam że był to związek jak na taki wiek bardzo wartościowy i stały... byliśmy przykładami dla innych) czułem się na tyle koszmarnie że w śnie zacząłem krzyczeć na głos " PROSZĘ ŻEBY TO OKAZAŁO SIĘ SNEM !! Ja *******.... ; (!! "

 

Dzien po tym śnie moja dziewczyna zerwała w sposób niepoznawalny dla mnie gdyż było to pozbawione uczuc

Poszedł tylko tekst " nie darze cie już takim uczuciem jak kiedyś " krótka piłka... Stała się nie do poznania, jestem juz dla niej nikim, było to bardzo głębokie uczucie wiele razem przeszlismy nie raz slyszalem teksty typu " moge liczyc jedynie na Ciebie! Dzięki Tobie moje problemy znikają ! Kocham Cię najbardziej na swiecie. Tylko Ty o mnie tak dbasz... "

 

Chciałbym prosić o wyjasnienie mi znaczenia tego snu jego głębszego sensu bo wiem że napewno taki posiada!...

 

Dziękuje...

Link to comment
Share on other sites

Dodam że po tym śnie nie mam juz ochoty na wyszelenie się, wyszalałem się już w nim. Teraz chce TYLKO swojej kobiety.... :)

Link to comment
Share on other sites

A jakie to może mieć znaczenie poza odzwierciedleniem Twojego ówczesnego stanu? Twoich myśli i odczuć?

Cały sen opiera się na:

ogarnęło mnie natychmist uczucie ogromnego STRACHU i utraty kogoś bardzo mi bliskiego

uczuciach, które ogarnęły Cię w rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...