Skocz do zawartości

pomocy prosze o intepretacje


saba999

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie dzisiaj ze opowiadalam kolezankom z pracy ze wymioty mialam a one muwily to jak wymiotojesz to napewno jestes w ciazy a potem im powiedzialam ze chyba jestem w ciazy????

co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saba999, przydałoby się trochę informacji ogólnych np.:

czy na prawe ostatnio miałaś nudności ,jeśli tak to czy pomyślałaś, że to może być ciąża?

Chciałabyś być w ciąży?

Rozmawiałaś ostatnio o tym z kimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz:-), pewnie ze bym chciala i to bardzo proboje caly czas no troche mam nudosci!

ale snilo mi sie ze mowilam ze wymiotoje a ktos powiedzial to to jestt napewno na ciaze a potem powiedzialam kolezankom z pracy ze jestem w ciazy chyba! wiecej nie pamietam .-(((

Myslisz ze to na ciaze????????

a co wogole sni sie na ciaze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego co "śni się na ciążę", chyba że ktoś ma jakieś wypaczone spojrzenie na znaczenie symboli sennych...

A u Ciebie taki sen pojawił się z jednej prostej przyczyny - bo tego byś chciała. Podświadomie myślisz o tym cały czas, co ujawnia się w Twoich snach.

Pamiętaj, ze sny to nie wróżba czy wyrocznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam gg ale w naszej klasie jestem.

Ja mam naprawde doslowne sny czyli sni mi sie cos a potem nastepnego dnia ta sytuacja sie dzieja ottwarz.

albo sni mi sie pewna osoba to mam klopoty naprawde ja sie swoich snow czasami boje napewno sni sie cos kiedy sie jest wciazy na zajscie w ciaze.

 

Moja siostra jest w 4 miesiacu ostatio snila mi sie taka chuda a on jest przy sobie a ja sie z nia mocno klucilam w tym snie. Ale mam ostanio dziwnw sny:_(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...