Skocz do zawartości

Numerologia porównawcza dwóch dat urodzenia - określenie terminu związku.


dizel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Musisz sprawdzić jeszcze czy to nie przypadkiem związek karmiczny........bo jeśli tak,to różnie może między wami być,z reguły nie są to związki proste,zawsze są jakieś dziwne przeszkody i niespodziewane zdarzenia i zawsze jest bardzo silne przyciąganie.Być może zanim będziecie razem(skoro potwierdził to tarot,runy) musicie zaliczyć przeszkody.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak mówisz, nasz związek to związek karmiczny. Potwierdziła to analiza i interpretacja naszych piramidek. Dokładnie wychodzi u nas karma związku i miłości - ale nie wiem co to znaczy ...

 

Oto nasze piramidki:

 

04-08-1988 on

 

 

4PZ---------------------7/16/34--------------------4PZ

3PZ-----------------6/15/24/33/42------------------3PZ

1PZ----------3/12------------------3/12/30---------2PZ

C--------8-----------------4----------------8/26---C = 2/20/38

1WW----------4---------------------4 v 0----------2WW

WG-----------------------0 v 4----------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2014

Cykl produktywny: 04.12.2016 - 04.04.2045

Cykl żniwny po: 01.01.2050

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2022 - 2024

Drugi punkt zwrotny: 2031 - 2033

Trzeci punkt zwrotny: 2040 - 2042

Czwarty punkt zwrotny: 2049 - 2051

 

Lata pustki: 2000-01, 2012-13, 2024-25, 2036-37, 2048-49,

2060-61, 2072-73, 2084-85, 2096-97, 2108-09

 

w. mistrzowskie: 33

w. karmiczne: 16, 26

 

 

 

 

 

######## Osoba druga #########

 

 

 

03-08-1988 ona

 

 

4PZ--------------------7/16/34-------------------4PZ

3PZ----------------4/13/22/31/40-----------------3PZ

1PZ----------2/11----------------2/11/29---------2PZ

C--------8---------------3----------------8/26---C = 1/10/19/28/37

1WW----------5-------------------5 v 0----------2WW

WG---------------------0 v 5----------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2015

Cykl produktywny: 03.12.2016 - 01.01.2042

Cykl żniwny po: 03.04.2045

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2023 - 2025

Drugi punkt zwrotny: 2032 - 2034

Trzeci punkt zwrotny: 2041 - 2043

Czwarty punkt zwrotny: 2050 - 2052

 

Lata pustki: 2000-01, 2012-13, 2024-25, 2036-37, 2048-49,

2060-61, 2072-73, 2084-85, 2096-97, 2108-09

 

 

w. mistrzowskie: 11, 22

w. karmiczne: 13, 16, 19, 26

 

 

 

 

 

##### Obliczenia dodatkowe #####

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/20/38

Druga osoba: 1/10/19/28/37

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/20/38

1PZ: 3/12

CP: 4

 

Druga osoba

DZ: 1/10/19/28/37

1PZ: 2/11

CP: 3

 

 

 

PS. A przyciąganie między nami jest naprawdę ogromne .... Jak magnes ...

Edytowane przez dizel1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A przyciąganie między nami jest naprawdę ogromne .... Jak magnes ...

Taaa karma miłości... - ale tę przepracujecie raczej osobno.

Kilka osób stawiało Ci karty i zbytniego przyciągania z jej strony to tam nie wyczytałam (chyba że chodzi o ukrytą chęć zemsty/zapłaty - to tu się zgodze).

Może warto by się zastanowić po co się przyciągacie. Żeby przeżyć wspólnie 7/16/34 na stare lata? Ja bym brała nogi za pas choć to 4PZ, a i tak pewnie byście nie dotrwali.

Nie zrozum mnie źle, jesteś młody, jeszcze Ci się zmieni. Zakochałeś się i ok. Możesz próbować, tylko po co naciągać fakty. Gdyby było tak cudownie nie szukałbyś tu rad.

Nie jestem zwolenniczką związków karmicznych, bez obopólnego przetransformowania tego i owego - dla mnie za wysoka cena ;).

 

Związek „jedynki" z „dwójką" ma szansę w pełni usatysfakcjonować was oboje. „Jedynka" ma ambicje i nowatorskie pomysły, „dwójka" pomoże je zrealizować. „Jedynka" ma inicjatywę, „dwójka" ma intuicję, która okaże się bezcenna. Jeśli „jedynka" jest kobietą, związek z mężczyzną spod „dwójki" może oznaczać pewne odwrócenie tradycyjnych ról — prawdopodobnie kobieta będzie głową rodziny lub przełożonym w pracy. Niech jednak uważa, aby nie przyjąć zbyt dosłownie swej przywódczej pozycji — księżycowe „dwójki" są wbrew pozorom bardzo wrażliwe na punkcie swojej wolności, na swój sposób ambitne i samowystarczalne. Nagle może się okazać, że „jedynka" króluje bez królestwa.

Edytowane przez manalena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się tym co było napisane w innym temacie gdzie mi ktoś z tego forum wróżył bo doświadczona wróżka z ponad 30 letnim stażem powiedziała mi coś zupełnie innego. Poza tym z tego co miałem wywróżone na forum to Ola miała wrócić do byłego itd a tym czasem sytuacja jest odwrotna. Jak pisałem poprzedni temat z prośba o wróżbę Ola ze swoim byłym sie przyjaźniła. W tej chwili przyjaźń się już rozpadła ... A wg tego co mi tu inne osoby wywróżyły to miał być powrót między nimi. Analizę numerologiczna robiła mi numerolog i nie sądzę aby się pomyliła. Z tej analizy mozna wyczytać że nasze drogi tzn moje i Oli sie coraz bardziej zbliżają i czas działa na moją korzyść. Trochę żałuję że napisałem tu tego posta bo widzę że nie wiele jest tu osób które zajmują się ezoteryką profesjonalnie. Większość to ludzie którzy mają styczność z kartami od paru miesięcy i się dopiero uczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U wróżki osobiście byłam raz. Ludzie walą do niej drzwiami i oknami. Wszystkim się sprawdza. Powiedziała mi całą przeszłość w 15 min bez żadnego ale... Natomiast co do przyszłości 30%. Były nowiny typu: na przestrzeni 3 lat wyjdę za mąż - ogarnia mnie śmiech pusty potem litość i trwoga ;). Prawda jest taka że to my kształtujemy naszą przyszłość, świadomie lub nie, czego nie chciałam — się nie spełniło. Zacznij pisać afirmacje, w jakimś temacie o bratnich duszach podałam strone gdzie można świadomie wykreować sobie wspaniały związek. Warunki są 2. Musisz tego chcieć i wypełnić punkt po punkcie żeby nie było potem problemów w relacjach. Jeżeli macie byc razem, to powinno wam ułatwić sprawę. Jeżeli to nie ta wymarzona, przyciągniesz inną wartościową dziewczynę która będzie Ci leżeć jak ulał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, masz rację. Ale co jeśli wróżka mówi mi że NA PEWNO razem będziemy? Generalnie to wygląda tak że my będziemy w związku ale ja przed tym związkiem jaki stworzymy mam do przepracowania coś. Mam lekcje, nauke cierpliwości i czekania. I dopiero wtedy będziemy razem kiedy ja tą lekcje przerobie. Musze po prostu na nią czekać co nie jest łatwe ale mam to do przerobienia i tyle. tak wynika z interpretacji kart oraz interpretacji numerologicznej. Ja osobiście czuje się super w towarzystwie tej dziewczyny, zawsze jest miła atmosfera, nie brakuje tematów do rozmów, to jest taka bratnia dusza, we wszystkim sie zgadzamy, mamy takie same poglądy na różne sprawy, ogromne porozumienie. Problem w tym ze ona ma nie pozamykane sprawy z przeszłości które musi pozamykać aby móc stworzyć związek ze mną który będzie zupełnie czymś nowym zarówno dla mnie jak i dla niej, czyms czego jeszcze nigdy nie przeżyliśmy i nie doświadczyliśmy. I tak to wygląda. Potrzebuję teraz astrologii porównawczej bo tylko dzięki niej będzie można określić czas kiedy to wszystko się wypełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto by się zastanowić po co się przyciągacie. Żeby przeżyć wspólnie 7/16/34 na stare lata? Ja bym brała nogi za pas choć to 4PZ, a i tak pewnie byście nie dotrwali.

 

 

[/i]

 

Jeszcze jedna uwaga. Nie jestem absolutnie znawcą w tej dziedzinie a ezoteryką interesuje się tylko po to aby poznać samego siebie ale wiem że nie właściwie interpretujesz piramidkę. Tu się nie patrze że np nam sie pokrywa idealnie 4PZ ale patrzy się w ten sposób że ja np jestem 11 a Ola ma 11 czyli mnie w 1PZ oraz w 2PZ. Na tym to polega. Robi się tam jeszcze szereg innych porównań, miałem to bardzo dokładnie tłumaczone podczas analizy ale zbytnio nie słuchałem ponieważ interesowały mnie konkrety, tzn co dane liczby znaczą, co mówią a nie jak to się robi bo ja się tym zajmować nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizę numerologiczna robiła mi numerolog i nie sądzę aby się pomyliła. Z tej analizy mozna wyczytać że nasze drogi tzn moje i Oli sie coraz bardziej zbliżają i czas działa na moją korzyść. Trochę żałuję że napisałem tu tego posta bo widzę że nie wiele jest tu osób które zajmują się ezoteryką profesjonalnie. Większość to ludzie którzy mają styczność z kartami od paru miesięcy i się dopiero uczą.

 

a) taką piramidkę może Ci zrobić co druga osoba na tym forum, ze mną na czele, program i książki są do pobrania.

B) jeżeli z samej piramidki można wyczytać iż wasze drogi się zbliżają to konia z rzędem bo pierwsze słysze.

c) to usuń i nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję teraz astrologii porównawczej bo tylko dzięki niej będzie można określić czas kiedy to wszystko się wypełni.
Astrologia jest w dziale astrologia. Tam są kosmogramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga. Nie jestem absolutnie znawcą w tej dziedzinie a ezoteryką interesuje się tylko po to aby poznać samego siebie ale wiem że nie właściwie interpretujesz piramidkę. Tu się nie patrze że np nam sie pokrywa idealnie 4PZ ale patrzy się w ten sposób że ja np jestem 11 a Ola ma 11 czyli mnie w 1PZ oraz w 2PZ. Na tym to polega. Robi się tam jeszcze szereg innych porównań, miałem to bardzo dokładnie tłumaczone podczas analizy ale zbytnio nie słuchałem ponieważ interesowały mnie konkrety, tzn co dane liczby znaczą, co mówią a nie jak to się robi bo ja się tym zajmować nie zamierzam.

 

Ja tu nic nie interpretuje i nie zamierzam. Jest masa książek o tym, są fora gdzie każda liczba jest doskonale opisana - kto szuka ten znajdzie. Napisałam co widze na gołe oko, numerologię miesza się z astrologią tarotem... Więc ze zdrowym rozsądkiem też można - jak kto chce. Uważam że takei same wibracje w pubktach czy cyklach przyciągają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...