Skocz do zawartości

ucieczka


kolega

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy ale chcialem sie dowiedziec jak interpretowac swoj sen zerwalismy z dziewczyna niedawno ale chcialbym do niej wrocic i mam nadzieje ze to sa jakies oznaki tego ze ona chce bo bardzo mi to uniemozliwia wiec oto moj sen.

 

 

jechalem samochodem takim vanem pelnym znajomych zatrzymalismy sie gdzies w hotelu no i mielismy sie rejestrowac czy cos a oni zaczeli wszystko rozwalac no i wkoncu zaczelismy stamtad uciekac jechalismy jechalismy spotkalismy motocykliste ktory pokonywal te same przeszkody co my na drodze w pewnym momencie sam zaczalem jechac na motorze za nim a znajomi jakby mnie dopingowali widzialem policje ANTYNARKOTYKOWA tak kazdy mowil wiec widzielismy ja na koniec znalazlem sie chyba w wiezieniu ale to juz malo pamietam bardzo prosze o interpretacje nizej dam jeszcze sen z wczoraj ale to tak po krotce i prosze powiedzcie mi ze ona wroci:)

 

wczorajszy sen to byl sen z moja byla nie pamietam co my tam robilismy wiem ze ze mna byla i bylo fajnie..chcialbym zeby to powrocilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...