Jump to content

Wypadek Samochodowy


ania019
 Share

Recommended Posts

Witam , proszę kogoś o interpretacje snu , ponieważ jest dla mnie bardzo ważny ten sen a otóż śniło mi sie że jechałam z moich chłopakiem samochodem i ledwo co z domu wyjechaliśmy , ten samochod nam zgasł , ale dziwne bo nie na środku drogi tylko dwa domy dalej , pod czyjaś brama, ale tak nam zgasł żę dość dużym kawałkiem maski byliśmy na jezdni .. No i jechał jakiś chłopak motorem i w nas walnął ... ale nam sie nic nie stało , tylko on wpadł do rowu , jego motor rozpadł sie w pół , no ija i mój chłopak pobiegliśmy do niego i on chciał iść do domu , ale ja mu nie pozwoliłam , bo okazało sie że on nie pamiętam co sie stało... ni i w ten nasz samochód potem walnął inny samochód i zrobił sie trochę karambol na drodze , ale pamiętam tez z tego snu ze siedziałam w tym samochodzie i widziałam jak nadjeżdżają tiry i strasznie sie bałam ze nas te tiry zahaczą , ale tak zjeżdżały z drogi ze nas nie zahaczyły.

Bardzo prosiła bym o interpretacje tego snu Bo martwie sie , bo moj chłopak ma jechać do Holandii ... i Boje sie żeby to nie była jakaś wskazówka

Link to comment
Share on other sites

aniu019, wskazówka to to nie jest, aczkolwiek sen pokazuje prawdopodobnie, jak planowany wyjazd chłopaka wpływa na Ciebie.

Nie jesteś zadowolona z tego wyjazdu, w jakimś sensie się go boisz - że nie przetrwacie próby czasu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...