Jump to content

"Mój sposób" uzdrawiania czakr od dołu do góry.


msp

Recommended Posts

Zainteresowało mnie to ostatnio. Wiem że mam w życiu różne aspekty które wymagają poprawy. Wymyśliłem sobie taki sposób nazwałem go "naturalnym". Czytałem wiele razy że nasze myśli, słowa i czyny sprawiają że czakry działają nieprawidłowo , to że one tworzą rzeczywistość to jest wiadome dla każdego tutaj. Dowiedziałem się że dzięki trwałej zmianie swojego zachowania które odpowiada typowym zaburzeniom w tych centrach energii można je wykalibrować aby działały prawidłowo. A więc zaczynam od teraz i biorę się za 1 z nich.

Chcę stać się po prostu lepszym człowiekiem dla siebie i dla innych, żyć w harmonii z całym wszechświatem. Jestem wdzięczny Bogu za to co mam i co jest dla mnie przygotowane. Chcę odzyskać równowagę pomiędzy umysłem, ciałem i duszą i osiągnąć to o czym marzę kreując swoją rzeczywistość. Każdy ma inne rzeczy do poprawy ja wiem co mam u siebie dlatego piszę ogólnie. Na każdą czakrę poświęcę tydzień i w tym czasie zmienię to co powinienem. Jakby ktoś miał jakieś sugestie to proszę pisać. Proszę o wsparcie i dziękuję że mogłem to napisać. Jeśli to się komuś przyda w jakiś sposób to będę się cieszyć. :jupi:

 

1 tydzień - podstawa (16.03 do 23.03)

-cechy:

zdrowie, witalność, energia, bezpieczeństwo, łączność z naturą, ukorzenienie, pewność siebie, odwaga, siła, moc

-co do poprawy:

przełamać lękliwość, wszystkie słabości, lenistwo, brak pewności siebie, poczucie zagrożenia, oderwanie od rzeczywistości, agresję, gwałtowność, pokochać siebie takim jakim jestem, wyzbyć się nałogów, zwiększyć aktywność fizyczną, uzdrowić relacje z rodziną i innymi, stawić wyzwanie wszystkim problemom i troskom fizycznym i psychicznym, koncentrować się tylko na teraźniejszości (przeszłość nie istnieje, przyszłość to nasze myśli tworzymy ją teraz), przymus kupowania i wydawania pieniędzy

Edited by msp
zmiana
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...