Skocz do zawartości

sen o chlopaku ktory mi sie podoba


Wiola55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mam chlopaka na ktorym mi juz nie zalezy tak bardzo ale ciagle jest jakies prywiazanie czy moze przyzwyczajenie w kazdym badz razie podoba mi sie pewien chlopak z ktorym swietnie sie dogaduje ale jestesmy tylko przyjaciolmi i maialam sen:

 

Śnił mi sie wlasnie ten chlopak ktory mi sie podoba ze mnie przytula caluje napewno jestemy razem co to moze oznaczac bardzo jestem ciekawa :_uoeee:

 

Czekam na odpowiedz

 

Bede bardzo wdzieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madziaCara

Generalnie mówi się że sen należy analizować w odwrotną stronę . Czyli nigdy cie nie pocałuje nigdy z tobą nie będzie.

 

A z drugiej strony, to sen pojawił się pewnie dla tego ze intensywnie marzysz o tym chłopaku. Te myśli i ta chęć bycia z tą osobą są mocno zakodowane zakodowane w tobie, mimo iż możesz nawet tego nie wiedzieć i dlatego w śnie pojawiają się obrazy w postaci projekcji o twym ukochanym. Wiem sama po sobie 8 lat temu też śniłam w taki sposób jak ty i ktoś mi to napisał i wiesz co ? miał racie nigdy nie byłam z tą osobą nigdy nie doszło do niczego i mimo upływu tylu lat zdarzy mi się raz w roku pomyśleć o tej osobie mimo iż za 2 miesiące biorę ślub:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madziaCara

Dodam że ten sen powtarzał mi się kilka razy a ja czułam jak latam. Nigdy nie zapomnę jak czułam się w ramionach tego chłopaka:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mówi się że sen należy analizować w odwrotną stronę . Czyli nigdy cie nie pocałuje nigdy z tobą nie będzie.

 

Z całym szacunkiem, bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...