Jump to content

on , pocałunek


Shoni
 Share

Recommended Posts

to sen mojej koleżanki :

 

' od jakis dwóch miesięcy podoba mi się pewnien chłopak , niby się nie znamy, ale patrzymy na siebie ciagle i jestesmy nawet na 'cześć' , zaczęliśmy ostatnio też gadać tak normalnie jak znajomi, mimo, że się nie znamy w ogóle i nic o sobie nie wiemy do gadka dobrze nam idzie, to on gada strasznie dużo. Śniło mi się dzisiaj , że siedział w szkole na ławce i ja podeszłam i go zaczeliłam , dotknelam palcem po zebrach, ale on to olał to ja se poszłam, pamietam jeszcze że jego kolega patrzył ciągle. Potem jakoś się mijaliśmy i jakoś byłam na niego obrażona i jak zapytał czemu jestem zła to powiedziałam że dlatego że mnie olał. On powiedział coś w stylu ' jakby ci ktoś wbijał palec w żegra to tez nie byloby ci fajnie ' ja go tylko dotknęłam ;d i jakoś chciała iśc to złapał mnie za rękę i tak oplótł swoją dłonią moją dłon, miał jakies grube palce, tak naprawde chyba takich nie ma, i jakoś się do siebie przytuliliśmy i potem pocałowaliśmy, ale to w sumie ja zaczęłam pocałunek' o co choodzi? ^^ strasznie to dziwne , prosze o pomoć ! :D '

Link to comment
Share on other sites

Guest madziaCara

po pierwsze to twój sen!!!

 

I wiem to na 100% jeśli się mylę, to nie napisze nic więcej. Czy mam racje?

Link to comment
Share on other sites

Guest madziaCara

jej przepraszam nie kazałam Ci uciekać :(

 

po prostu wiem ze to twój sen, nie należy się wstydzić własnych snów, to fantazje senne, analiza marzeń sennych może być trafna lub nie, nikt do końca nie jest tu specjalistą.

 

A sen jak sen jeden fajny, drugi zbereźny inny " masakra piłą spalinową "

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o te żebra, to chyba po prostu postrzegasz go jako osobę tajemniczą i boisz się zbliżyć żeby nie urazić jakiegoś jego czułego punktu. Może po prostu łatwo nadepnąć mu na odcisk a Ty nie wiesz do końca na ile sobie możesz pozwolić względem jego osoby, żeby tak tego nie odebrał.

Pozostała część snu to po prostu marzenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...