Skocz do zawartości

Dom


Kasia J.

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzyłam pokój i widziałam, że pada deszcz i nasiąka ściana bardzo szybko i wiedziałam, że zaraz się zawali. Byłam już na zewnątrz i widziałam ten dom w ruinie, ale nie miałam uczucia strachu czy straty tylko niedowierzanie, że źle zrobili fachowcy dach.

Proszę o pomoc bo wiele się dzieje w moim życiu i może to jakaś podpowiedź.

Mam notorycznie sny, że do mojego domu wpływa przez dach woda jak czysty potok. Niedawno we śnie widziałam jak w rwącym potoku płynie ciało mojego męża (on nie umie pływać) a ja wskoczyłam mu na ratunek i takie uczucie, że wyjmuje zwłoki ale go uratowałam.... z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

właśnie dlatego że jak sama napisałaś wiele się teraz dzieje w twoim życiu pojawiają się takie sny,

dom symbolizuje nasze bezpieczeństwo, ty czujesz się zagrożona,

czy to jakieś osoby trzecie maja wpływ na to że się niepokoisz? piszesz że odczuwałaś niedowierzanie,

komuś nie ufasz, może mieć to związek z uczuciami, rwący potok - to sile emocje, nasze uczucia których nie da sie opanować,

jak dogadujesz sie z mężem,czy ostatnio obawiasz się jego odejścia ? ten sen pokazuje Twoje lęki,

chcesz być z nim nawet jak masz przebywać tylko z jego zwłokami, jakby jego uczucia się wypaliły to nawet w takim stanie chcesz żeby z Tobą został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, choć na co dzień prowadząc działalność gospodarczą i bardzo źle mi się pracuje z obcymi a ostatnio zatrudnione osoby mnie rozczarowują, ale mąż się do tego dokładał (ale złymi pomysłami) i w głębokich myślach chciałam go zabić lub opuścić. Ostatnio jestem pełna sprzeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...