Jump to content

Dom


Kasia J.
 Share

Recommended Posts

Otworzyłam pokój i widziałam, że pada deszcz i nasiąka ściana bardzo szybko i wiedziałam, że zaraz się zawali. Byłam już na zewnątrz i widziałam ten dom w ruinie, ale nie miałam uczucia strachu czy straty tylko niedowierzanie, że źle zrobili fachowcy dach.

Proszę o pomoc bo wiele się dzieje w moim życiu i może to jakaś podpowiedź.

Mam notorycznie sny, że do mojego domu wpływa przez dach woda jak czysty potok. Niedawno we śnie widziałam jak w rwącym potoku płynie ciało mojego męża (on nie umie pływać) a ja wskoczyłam mu na ratunek i takie uczucie, że wyjmuje zwłoki ale go uratowałam.... z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

właśnie dlatego że jak sama napisałaś wiele się teraz dzieje w twoim życiu pojawiają się takie sny,

dom symbolizuje nasze bezpieczeństwo, ty czujesz się zagrożona,

czy to jakieś osoby trzecie maja wpływ na to że się niepokoisz? piszesz że odczuwałaś niedowierzanie,

komuś nie ufasz, może mieć to związek z uczuciami, rwący potok - to sile emocje, nasze uczucia których nie da sie opanować,

jak dogadujesz sie z mężem,czy ostatnio obawiasz się jego odejścia ? ten sen pokazuje Twoje lęki,

chcesz być z nim nawet jak masz przebywać tylko z jego zwłokami, jakby jego uczucia się wypaliły to nawet w takim stanie chcesz żeby z Tobą został

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, choć na co dzień prowadząc działalność gospodarczą i bardzo źle mi się pracuje z obcymi a ostatnio zatrudnione osoby mnie rozczarowują, ale mąż się do tego dokładał (ale złymi pomysłami) i w głębokich myślach chciałam go zabić lub opuścić. Ostatnio jestem pełna sprzeczności.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...