Skocz do zawartości

Prześladują mnie dziwne rzeczy


Yuhime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na forum trafiłam przypadkiem więc nie za bardzo znam się na magii, ale mam takie pytanie od dzieciństwa prześladuje mnie miauczenie kota które w późniejszych fazach przeradza się w histeryczny śmiech do tego dochodzą dziwne czarne kształty często przemykające mi przed oczami. Od kiedy przeprowadziłam się do innego miasta coraz częściej widzę te kształty. Często też miewam sny prorocze, tak jak moja mama i siostra (siostrze śnią się osoby, które w przeciągu tygodnia umrą. Zdarzyło się to już 3 razy). Z czym może być to związane?

Edytowane przez Yuhime
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powinnaś poszukać kogoś kto zna się na złych bytach i złych energiach, żeby powiedział Ci jak sprawdzić czy nie są to właśnie one. Ale tak jak moja poprzedniczka napisała, że skoro nikomu nic się nie stało to nie musisz się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli chodzi o taki widzenia, to może byc wiele przyczyn. Być może to poświadomość człowieka tak dziala, która do końca nie jest zbadana. Im częściej o tym myslisz tym łatwiej twoja pewna częśc móżgu zapamietuje takie rzeczy, byc może to tez jest jakas choroba (dziedziczona) proponuje udanie sie do specjalisty, bądz do psychologa. Nie chce tu nic zlego napisac, ale takie objawy o których ty piszesz przypisuje sie pewnym chorobą. Trzymam kciuki, że w końcu wyjasni sie ta cała sytuacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Moj znajomy ktory obecnie jest w ciężkim stanie po wypadku miał podobne wizje ktore nasiliły sie przed wypadkiem. Nie wiem w jakim sensie ale twierdzi że miały one jakis związek z pozniejszymi wydarzeniami. Nie chce tez nikogo straszyc, ale dość czesto słyszy sie o takich rzeczach. Tym bardziej zastanawiający jest kolor zjawisk, oraz odgłosy, wszystko to ma pewnego rodzaju negatywną energię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...