Jump to content

Własna śmierć.


orzeszkins
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym prosić o wyjaśnienie jak zrozumieć to co się dzieje ze mną.

 

Mianowicie od kilki dni jestem przybity... Nie mam ochoty na nic...

 

Od czterech nocy śni mi się moja własna śmierć podczas której leżę w szpitalu i umieram na jakąś nieuleczalną chorobę... Jest przy mnie w każdym śnie moja dziewczyna... I zawsze w momencie gdy zamykam oczy i "umieram" Ona trzyma mnie za rękę... Później się budzę w środku nocy i nie mogę zasnąć...

 

Z góry dziękuję za interpretacje...

Link to comment
Share on other sites

Śmierć we śnie to zawsze wejście do nowego życia; do zmian, które tylko czekają na otwarcie im drzwi i swoiste zaproszenie. W pewien sposób umiera jakiś sposób Twojego myślenia, może jest w Twoim życiu coś, co pragniesz zmienić albo też są sprawy, które należy rozwiązać... jeśli tak, to zapewne zbliżasz się do tego momentu. Skoro za każdym razem jest przy Tobie Twoja dziewczyna to wiedz, że możesz na nią liczyć- na jej radę, wsparcie; na to, że może wspólnie otworzycie te drzwi?

W każdym bądź razie pamiętaj, że śmierć we śnie to jeno zapowiedź zmian; odrzucenie tego, co w dalszym rozwoju nie jest Ci już potrzebne i szansa na pójście do przodu, ku nowym wartościom, nowym zamierzeniom.

W każdym razie życzę powodzenia i szczęścia!

Link to comment
Share on other sites

może jest w Twoim życiu coś, co pragniesz zmienić albo też są sprawy, które należy rozwiązać... jeśli tak, to zapewne zbliżasz się do tego momentu. Skoro za każdym razem jest przy Tobie Twoja dziewczyna to wiedz, że możesz na nią liczyć- na jej radę, wsparcie; na to, że może wspólnie otworzycie te drzwi?

 

coś w tym jest..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...